Patronat Honorowy
Partner


Patroni Medialni
bilety
kup bilet
    
 Aktualności
16.11.2018
Firma stara się oferować jak najszerszą gamę produktów wędkarskich, zarówno popularnych i uznanych producentów, jak i wyspecjalizowanych, dopiero wchodzących na rynek marek.

[ więcej ]


15.11.2018
„Sztuka Łowienia” to nowoczesny magazyn wędkarski poświęcony w całości metodzie łowienia na sztuczną muchę (ang. fly-fishing). W tym roku to także patron targów Rybomania!

[ więcej ]


14.11.2018
KAJAKOWO (www.KAJAKOWO.net) - największy sklep stacjonarny jak i internetowy w Polsce środkowej ze sprzętem kajakowym zaprezentuje swoją ofertę podczas Rybomanii w Warszawie.

[ więcej ]


Więcej aktualności

RYBOMANIA

RYBOMANIA to największe targi wędkarskie w Polsce i jedna z największych wystaw tej branży w Europie. Wyróżnia je obecność w trzech polskich miastach, setki wystawców, dziesiątki tysięcy metrów kwadratowych ekspozycji i blisko 60 000 zwiedzających rocznie. To właśnie na RYBOMANII prezentowane są nowości produktowe najbardziej renomowanych marek świata.

RYBOMANIA jest też areną pokazów specjalnych, w tym tych najbardziej spektakularnych, z wykorzystaniem ogromnych zarybionych wodnych zbiorników do prezentacji przynęt w ruchu. Intensywny program wydarzeń z udziałem mistrzów wędkarstwa takich jak Jakub Vagner, Frédéric Julian, Luc Coppens czy Phil Ringer.

Targi RYBOMANIA co roku odwiedza kilkadziesiąt tysięcy pasjonatów wędkarstwa. To efekt intensywnej promocji o szerokim zasięgu. RYBOMANIA to:

  • 336 produkcji filmowych i ponad 1 723 868 wyświetleń na kanale youtube.com/RybomaniaMTP
  • już ponad 61 360 fanów na Facebooku
  • setki publikacji i reklam w prasie branżowej.


Materiały do pobrania:

Gadżety dla każdego RYBOMANIAKA

Album targów RYBOMANIA 2017/2018

Najnowszy numer RYBOMANIA TRADE

[ Wstecz ]
Z dumą wspieramyW tym samym czasie


Usługi
IDEAEXPO.MTP

kreator

TUP

City Marketing

Partnerzy

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact