Patronat Honorowy
Partner


bilety
kup bilet
    
 Aktualności
07.12.2018
Już w ten weekend (8-9.12.2018) rozpocznie się Rybomania - święto wszystkich rybomaniaków, wędkarzy, profesjonalistów z branży.

[ więcej ]


05.12.2018
Casting to dyscyplina sportowa polegająca na rzutach odległościowych i do celu muszką lub ciężarkiem przy pomocy wędki. Konkurencje rozgrywane na trawie lub halach sportowych. Oceniana jest celność oraz odległość wykonywanych rzutów

[ więcej ]


03.12.2018
Lider w zakresie innowacyjności, oferty oraz wielkości ogólnej sprzedaży sprzętu wędkarskiego uświetni tegoroczną Rybomanię w Warszawie.

[ więcej ]


Więcej aktualności

RYBOMANIA

RYBOMANIA to największe targi wędkarskie w Polsce i jedna z największych wystaw tej branży w Europie. Wyróżnia je obecność w trzech polskich miastach, setki wystawców, dziesiątki tysięcy metrów kwadratowych ekspozycji i blisko 60 000 zwiedzających rocznie. To właśnie na RYBOMANII prezentowane są nowości produktowe najbardziej renomowanych marek świata.

RYBOMANIA jest też areną pokazów specjalnych, w tym tych najbardziej spektakularnych, z wykorzystaniem ogromnych zarybionych wodnych zbiorników do prezentacji przynęt w ruchu. Intensywny program wydarzeń z udziałem mistrzów wędkarstwa takich jak Jakub Vagner, Frédéric Julian, Luc Coppens czy Phil Ringer.

Targi RYBOMANIA co roku odwiedza kilkadziesiąt tysięcy pasjonatów wędkarstwa. To efekt intensywnej promocji o szerokim zasięgu. RYBOMANIA to:

  • 336 produkcji filmowych i ponad 1 723 868 wyświetleń na kanale youtube.com/RybomaniaMTP
  • już ponad 61 360 fanów na Facebooku
  • setki publikacji i reklam w prasie branżowej.


Materiały do pobrania:

Gadżety dla każdego RYBOMANIAKA

Album targów RYBOMANIA 2017/2018

Najnowszy numer RYBOMANIA TRADE

[ Wstecz ]

W tym samym czasie


Usługi
IDEAEXPO.MTP

kreator

City Marketing

Partnerzy

 
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact