🎣 DZIĘKUJEMY!! 🎣  

Organizator:

O targach

Podziel się

Wydarzenie zrodzone z miłości do wędkarstwa - przez pasjonatów dla pasjonatów.

RYBOMANIA to największe i najważniejsze wydarzenie wędkarskie w Europie. Wyróżnia je obecność w kilku miastach w całej Polsce. Setki wystawców, dziesiątki tysięcy metrów kwadratowych ekspozycji i ponad 60 000 zwiedzających rocznie. To właśnie na RYBOMANII prezentowane są nowości produktowe najbardziej renomowanych marek świata.

RYBOMANIA jest też areną pokazów specjalnych. Intensywny program wydarzeń z udziałem mistrzów wędkarstwa przyciąga jak magnes, a opowieści o sprzęcie, niezwykłych łowiskach i wielkich rybach integrują i inspirują dziesiątki tysięcy pasjonatów wędkarstwa niezależnie od poziomu ich doświadczenia.

Każda edycja Rybomanii ma swój inny, niepowtarzalny charakter.

Podczas targów prezentowane są nowości rynkowe wszystkich najważniejszych marek wędkarskich na świecie. Podczas wydarzenia można zarówno nawiązać kontakty biznesowe jak i dokonać zakupów i przygotować się do nadchodzącego sezonu. Rybomania to miejsce pełne wyjątkowych wędkarskich emocji i możliwość rozmowy z znanymi osobami ze świata wędkarskiego. Wspólnie z nimi kreujemy inicjatywy takie jak Strefa Trendów czy Akademia Młodego Wędkarza, by urozmaicić i podkreślić charakter Rybomani, jako nie tylko targów ale i społeczności, którą od kilku lat regularnie budujemy. Dopingujemy wędkarzom podczas zawodów wędkarskich, dzielimy się doświadczeniami i spostrzeżeniami na Facebooku, wspieramy nowe inicjatywy i rozwój wędkarstwa wśród młodych ludzi.