📢 Do zobaczenia 1-3 marca 2024! 🎣 OSTATNIA SZANSA NA TAŃSZY BILET ‼️ TYLKO DO CZWARTKU 29 LUTEGO!!  

Organizator:

Pure Fishing z markami Abu Garcia, Berkley, Madcat, JRC, PENN, Prologic i Savage Gear.

Podziel się

Spotkaj się z ekipą Pure Fishing w czasie Rybomanii 2024! Na stoisku firmy zobaczycie doskonały sprzęt marek: Abu Garcia, Berkley, Madcat, JRC, PENN, Prologic i Savage Gear.

Firma Pure Fishing to właściciel czołowych marek na rynku wędkarskim, takich jak: Abu Garcia, Berkley Fishing, JRC Carp, MADCAT Polska, PENN, Prologic Polska czy Savage Gear Polska.

Ich stoisko to punkt obowiązkowy dla każdego wędkarza - nieważne, czy spinningujesz, łowisz karpie albo sumy, a może preferujesz jakąkolwiek inną metodę! Niezależnie od wieku i poziomu zaawansowania. Pure Fishing zaprezentuje to, co najlepsze w ich ofercie, a szczególnie wiele premierowych produktów na sezon 2024. Będzie to bardzo szeroka oferta: wędzisk, kołowrotków, przynęt, mnóstwo akcesoriów do zbrojenia przynęt, toreb wędkarskich, namiotów, łóżek, kołysek i mat karpiowych, statywów na wędziska, sygnalizatorów brań, odzieży, i o wiele, wiele więcej! 

Stoisko Pure Fishing to nie tylko produkty, ale także ludzie stojący za wspomnianymi markami w Polsce. Zobaczcie się z nimi, podpytajcie o ich wiedzę i doświadczenie i przybijcie piątkę w czasie Rybomanii!

 

>>>>>BILETY NA TARGI DO NABYCIA ONLINE: TUTAJ<<<<<

o targach KUP BILET zostań wystawcą