RYBOMANIA 2014

 

Rybomania w Lublinie po raz pierwszy!

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników wędkarstwa, a także wszystkie firmy do udziału w pierwszej edycji targów Rybomania, która odbędzie się w Lublinie w dniach 29-30 listopada 2014 roku.

To będzie wielkie wydarzenie! W Lublinie nie zabraknie wypełnionego rybami Gigantycznego Akwarium o pojemności 23 000 litrów, na którym odbędą się pokazy przynęt wędkarskich prowadzone przez wybitnych specjalistów. Po raz pierwszy zobaczyć będzie można poza spinningiem, także pokazy muchowe! Nie zabraknie również akcentu karpiowego, gdyż akwarium to doskonałe miejsce do prezentacji podbijającej serca wędkarzy metody zig-rig.

pp_8627.jpg

Obecność gwiazd to zawsze pewny punkt targów Rybomania! Nie inaczej będzie w Lublinie. Swoją obecność potwierdzili karpiowi Mistrzowie Świata, którzy ten tytuł wywalczyli w niedawno zakończonych zawodach World Carp Classic 2014! Będzie to świetna okazja do zadania im pytań czy też okazja do wspólnego, pamiątkowego zdjęcia. Wspaniałych gości oczywiście będzie więcej, ale o tym na bieżąco będziemy informować.

wcc_winners.jpg

Główną atrakcją Rybomanii Lublin będzie oczywiście szeroka ekspozycja sprzętu wędkarskiego. Nie zabraknie nowości na rok 2015 z oferty skierowanej do karpiarzy, spinningistów, a także muszkarzy. Również wędkarze wyczynowi znajdą coś dla siebie. Kilka tysięcy metrów ekspozycji zapewni różnorodność! Rybomania w Lublinie będzie też doskonałą okazją do znalezienia wymarzonych prezentów, bo prezentowany na niej sprzęt będzie można kupić w często bardzo atrakcyjnych cenach!

Patronat honorowy : Polski Związek Wędkarski

Patronaty medialne: Wiadomości Wędkarskie, Karp Max, Sztuka Łowienia, Wędkuje.pl, Carppassion.eu

Partnerzy medialni: Świat Karpia, Wędkarska Brać

Do zobaczenia na Targach Lublin na Rybomanii!

-------------

Zobacz jak wyglądała Rybomania w Poznaniu

- Galeria zdjęć: Dzień 1 , Dzień 2 , Dzień 3

- Filmowe podsumowania targów:

http://rybomania.com.pl/pl/targi_wedkarstwa_w_pigulce/rybomania_relacje_filmowe/

- Zobacz inne filmy :

http://rybomania.com.pl/pl/rybomania_360/nasze_filmy/

- Rybomania w mediach:

http://rybomania.com.pl/pl/targi_wedkarstwa_w_pigulce/rybomania_2014_w_mediach/


    
 Aktualności
Archiwum
 
 
 
Ostatnio dodane


Usługi
 
 
 
alternative baner 1
alternative baner 2
alternative baner 3
alternative baner 4