Aktualności
23.05.2017
To tytuł filmu, który podczas tegorocznego Otwartego Festiwalu Filmów Wędkarskich im. Jerzego Biedrzyckiego zajął V miejsce.

[ więcej ]


18.05.2017
To filmowa opowieść nie tylko o miłości do wędkarstwa.

[ więcej ]


16.05.2017
Dobre zakończenie sezonu uchwycone okiem kamery. Zapraszamy do obejrzenia filmu, który w tym roku zajął III miejsce w V OFWW.

[ więcej ]


Więcej aktualności

RYBOMANIA

RYBOMANIA to największe targi wędkarskie w Polsce i jedna z największych wystaw tej branży w Europie. Wyróżnia je obecność w trzech polskich miastach, setki wystawców, dziesiątki tysięcy metrów kwadratowych ekspozycji i blisko 60 000 zwiedzających rocznie. To właśnie na RYBOMANII prezentowane są nowości produktowe najbardziej renomowanych marek świata.

RYBOMANIA jest też areną pokazów specjalnych, w tym tych najbardziej spektakularnych, z wykorzystaniem ogromnych zarybionych wodnych zbiorników do prezentacji przynęt w ruchu. Intensywny program wydarzeń z udziałem mistrzów wędkarstwa takich jak Jakub Vagner, Frédéric Julian, Luc Coppens czy Phil Ringer.

Targi RYBOMANIA co roku odwiedza kilkadziesiąt tysięcy pasjonatów wędkarstwa. To efekt intensywnej promocji o szerokim zasięgu. RYBOMANIA to:

  • 336 produkcji filmowych i ponad 1 632 000 wyświetleń na kanale youtube.com/RybomaniaMTP
  • już ponad 58 000 fanów na Facebooku
  • setki publikacji i reklam w prasie branżowej.


Materiały do pobrania:

KUP CZAPKĘ I WYMIEŃ NA BILET pobierz>>

Album targów RYBOMANIA pobierz>>

RYBOMANIA TRADE  pobierz>>

 

 

[ Wstecz ]
Ostatnio dodane


W tym samym czasie
Usługi