📢 Do zobaczenia 1-3 marca 2024! 🎣 OSTATNIA SZANSA NA TAŃSZY BILET ‼️ TYLKO DO CZWARTKU 29 LUTEGO!!  

Organizator:

JAXON wystawcą Targów Rybomania 2024

Podziel się

Z przyjemnością informujemy, że ponownie będziecie mogli spotkać się z ekipą marki JAXON na RYBOMANII! JAXON działa na polskim rynku wędkarskim od 1985 roku. Jest jedną z największych firm wędkarskich w Europie Centralnej. Prezentuje kompleksową ofertę sprzętu wędkarskiego obejmującą wędziska, kołowrotki, żyłki, plecionki, przynęty spinningowe, haczyki, spławiki, podbieraki i tysiące różnych akcesoriów wędkarskich.

JAXON jest obecny praktycznie we wszystkich dobrych polskich sklepach wędkarskich. Z roku na rok rośnie znaczenie wyrobów sygnowanych znakiem JAXON w wielu krajach europejskich. Wszystkie produkty przed dopuszczeniem do sprzedaży przechodzą wielostopniową serię testów prowadzonych przez grono najlepszych ekspertów wędkarskich. JAXON prowadzi również dobrze zaopatrzony serwis, udziela gwarancji na wszystkie wędki i kołowrotki JAXON.

Sprzęt wędkarski JAXON cieszy się zasłużenie dobrą opinią wśród szerokiej rzeszy wędkarzy. Coraz chętniej po ich towary sięgają wędkarze profesjonaliści startujący w krajowych i międzynarodowych zawodach wędkarskich.

Stoisko JAXON odwiedzicie w dniach 1-3 marca w Poznaniu - zapraszamy!

o targach KUP BILET zostań wystawcą