📢 Do zobaczenia 1-3 marca 2024! 🎣 OSTATNIA SZANSA NA TAŃSZY BILET ‼️ TYLKO DO CZWARTKU 29 LUTEGO!!  

Organizator:

IBIS-GEAR z markami Select, Favorite i Brain na Rybomanii 2024

Podziel się

Miłośnicy spinningu powinni zarezerwować sobie pierwszy marcowy weekend w Poznaniu! Wśród wystawców Rybomanii znajdzie się IBIS-GEAR z markami Select, Favorite, a także z wysokiej jakości sprzętem Brain. Do zobaczenia!

IBIS-GEAR to zespół wędkarskich pasjonatów, znających doskonale potrzeby wędkarzy. Wszyscy z nich spędzili tysiące godzin na doskonaleniu swoich umiejętności oraz zdobywaniu wiedzy i są gotowi, by podzielić się swoim doświadczeniem oraz oczywiście zaoferować najlepszy sprzęt wędkarski, w tym:

  • Favorite to międzynarodowy producent sprzętu wędkarskiego przeznaczonego do łowienia ryb drapieżnych, z siedzibą na Ukrainie, w Europie, Stanach Zjednoczonych, Japonii i zakładach produkcyjnych w Azji Wschodniej. Firma założona w 2006 roku przez profesjonalnych wędkarzy jako lokalna marka w strukturze dużego dystrybutora produktów wędkarskich. Dziś firma sprzedaje produkty marki Favorite w 42 krajach na całym świecie.
  • Select, marka produktów przeznaczonych do wędkarstwa spinningowego, posiadająca szeroką ofertę sprzętu w przystępnej cenie. Funkcjonalne wędki i łowne przynęty dla wszystkich wędkarzy, którym zależy przede wszystkim na osiąganiu możliwie najlepszych wyników nad wodą. Dzięki sprzętowi od Select możesz łatwo i skutecznie łowić ryby, niezależnie od tego, czy będzie to łowienie z brzegu, z łodzi, jigowanie, czy też twitching.
  • Brain to producent sprzętu wędkarskiego do takich metod jak: feeder, spławik i wędkarstwo karpiowe. Produkty są tworzone i testowane przez doświadczonych wędkarzy, w tym wędkarzy wyczynowych, aby pomóc klientom złowić swoje największe okazy.

Zaplanuj wizytę na stoisku IBIS-GEAR już 1-3 marca 2024 r.!

 

>>>>>BILETY NA TARGI DO NABYCIA ONLINE: TUTAJ<<<<<

o targach KUP BILET zostań wystawcą

Zobacz też krótką rozmowę w czasie wizyty w firmie IBIS-GEAR :)