📢 Do zobaczenia 1-3 marca 2024! 🎣  

Organizator:

Rybomania już w lutym 2022

Podziel się

W dniach 11-13 lutego 2022 roku odbędzie się długo wyczekiwane wydarzenie z branży - Targi Wędkarskie RYBOMANIA. Będzie to pierwsze halowe targowi po prawie dwuletniej przerwie w organizacji imprez wędkarskich.

RYBOMANIA jest też areną pokazów specjalnych. Intensywny program wydarzeń z udziałem mistrzów wędkarstwa przyciąga jak magnes, a opowieści o sprzęcie, niezwykłych łowiskach i wielkich rybach integrują i inspirują dziesiątki tysięcy pasjonatów wędkarstwa niezależnie od poziomu ich doświadczenia.

Podczas targów będą prezentowane są nowości rynkowe wszystkich najważniejszych marek wędkarskich. Podczas wydarzenia zwiedzający będą mogli zarówno nawiązać kontakty biznesowe jak i dokonać zakupów i przygotować się do nadchodzącego sezonu.

Rybomania to miejsce pełne wyjątkowych wędkarskich emocji i możliwość rozmowy z znanymi osobami ze świata wędkarskiego. Wspólnie z nimi kreujemy inicjatywy takie jak Strefa Trendów czy Akademia Młodego Wędkarza, by urozmaicić i podkreślić charakter Rybomani, jako nie tylko targów ale i społeczności, którą od kilku lat regularnie budujemy. Dopingujemy wędkarzom podczas zawodów wędkarskich, dzielimy się doświadczeniami i spostrzeżeniami na Facebooku, wspieramy nowe inicjatywy i rozwój wędkarstwa wśród młodych ludzi.

Do zobaczenia na RYBOMANII!