📢 Do zobaczenia 1-3 marca 2024! 🎣  

Organizator:

Rekordowa powierzchnia Rybomanii

Podziel się

Targi Rybomania w Poznaniu po raz pierwszy w historii będą zajmowały rekordową powierzchnię 30 tysięcy metrów kwadratowych!

3 pawilony o łącznej powierzchni 30 tysięcy metrów kwadratowych, to rekordowa powierzchnia, którą zajmie Rybomania! Nic dziwnego, kiedy swój akces do udziału składa blisko 400 wystawców z Polski i zagranicy.

 

 

Poznań od 6 do 8 marca stanie się stolicą wędkarstwa za sprawą ostatniego etapu z cyklu Rybomania Tour. Blisko 400 wystawców, nowości sprzętowe, to nie lada gratka dla wszystkich, którzy kochają tą formę spędzania czasu. Dodatkowo w hali Międzynarodowych Targów Poznańskich zostanie wystawione ogromne akwarium, które będzie wyjątkową atrakcją dla zwiedzających.

Warszawa była pierwszym miastem na mapie, gdzie w grudniu 2019r. ruszył cykl Rybomania Tour. W lutym w Gliwicach pojawiło się blisko 10 tysięcy zwiedzających przy 100 wystawcach. W Poznaniu, gdzie pojawi się najwięcej wystawców, a termin 6-8 marca poprzedza otwarcie sezonu, dyrektor targów Miłosz Jankowiak spodziewa się tłumów odwiedzających. – Poznań jest dla nas zawsze wyjątkowym miejscem na organizację Rybomanii. Tu wystawcy szykują nowości rynkowe, a po okresie zimowym, wędkarze nie mogą doczekać się możliwości sprawdzenia tego, co kupili. – tłumaczy Jankowiak.

Podczas targów Rybomania można zarówno nawiązać kontakty biznesowe i przygotować się
do nadchodzącego sezonu. Obiekt Międzynarodowych Targów Poznańskich wypełni się wyjątkowymi emocjami, dzięki zaproszonym gościom - gwiazdom wędkarstwa. Pojawi się także strefa rękodzieła wędkarskiego.

Nie zapominamy także o najmłodszych. Po sukcesie „Szóstki Rybomaniaka”, w której dzieci odwiedzając wybrane stoiska, brały udział w konkursach wiedzy, akcja będzie kontynuowana w Poznaniu. Zostanie ustawiona specjalna strefa, na której zapalona młodzież będzie mogła spędzić czas, aktywnie ucząc się o sztuce wędkowania w ramach Akademii Młodego Wędkarza.

Niewątpliwie ogromną atrakcją będzie wielkopowierzchniowe akwarium, w którym będą pływać ryby.
Za przygotowanie oraz opiekę nad akwarium odpowiadają firmy Manyfik, Realistic Shad - Matusiak , Relax Lures, Woblery K. Słaby, Stepanow-Fishing, Raymarine Polska, #GATOR, Zalt Company, Eljacht - Elektronika
i Elektrotechnika Jachtowa, Evinrude Polska BRP, NorthSilver Polska Łodzie Wędkarskie oraz Leech.

Więcej informacji: www.rybomania.com.pl

Bilety: https://link.do/VejME

Lista wystawców: https://rybomania.com.pl/pl/dla-zwiedzajacych/wazne-informacje/katalog-wystawcow/