📢 Do zobaczenia 1-3 marca 2024! 🎣  

Organizator:

PURE FISHING wystawcą Targów RYBOMANIA 2023

Podziel się

Miło nam jest ogłosić, że jedyn z wystawców targów Rybomania 2023 będzie Pure Fishing. Na stoisku firmy zobaczymy między innymi marki: Abu Garcia, Berkley, Madcat, JRC, Prologic i Savage Gear.

Firma Pure Fishing to właściciel czołowych marek na rynku wędkarskim, takich jak: Abu Garcia, Berkley Fishing, JRC Carp, MADCAT Polska, Prologic Polska czy Savage Gear Polska.

Ich stoisko to punkt obowiązkowy dla każdego wędkarza - nieważne, czy spinningujesz, łowisz karpie albo sumy, a może preferujesz jakąkolwiek inną metodę! Niezależnie od wieku i poziomu zaawansowania. Pure Fishing zaprezentuje to, co najlepsze w ich ofercie, a szczególnie wiele premierowych produktów na sezon 2023. Będzie to bardzo szeroka oferta: wędzisk, kołowrotków, przynęt, mnóstwo akcesoriów do zbrojenia przynęt, toreb wędkarskich, namiotów, łóżek, kołysek i mat karpiowych, statywów na wędziska, sygnalizatorów brań, odzieży, i o wiele, wiele więcej! 

Stoisko Pure Fishing to nie tylko produkty, ale także ludzie stojący za markami Pure Fishing w Polsce. Wśród naprawdę dużego zespołu czołowych i bardzo znanych wędkarzy możemy wymienić tylko kilka nazwisk, które rozpalą Waszą wyobraźnię: Wojciech Krzyszczyk i Mateusz Kalkowski z Savage Gear, Robert Adamski i Marcin Burek z Prologic, Piotr Boufał z Madcat, Szymon Stasierski z JRC i wielu innych. Niespodzianek będzie co nie miara! 

 

Widzimy się na targach Rybomania 2023.

 

KUP BILET