📢 Do zobaczenia 1-3 marca 2024! 🎣 OSTATNIA SZANSA NA TAŃSZY BILET ‼️ TYLKO DO CZWARTKU 29 LUTEGO!!  

Organizator:

Polska Federacja Wędkarstwa Karpiowego partnerem Rybomanii 2024

Podziel się

Po raz kolejny mamy przyjemność współpracować z Polską Federacją Wędkarstwa Karpiowego, której reprezentanci spotkają się z Wami na swoim stoisku, gdzie cierpliwie i wyczerpująco odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania, a uczestnicy jeszcze bardziej spragnieni wiedzy będą mogli wysłuchać prelekcji PFWK na scenie głównej, zapraszamy!

Polska Federacja Wędkarstwa Karpiowego jest stowarzyszeniem powołanym do życia przez miłośników sportu karpiowego w Polsce. Celem stowarzyszenia jest organizowanie i promowanie wędkarstwa karpiowego w zgodzie z zasadą złów i wypuść, rekreacji, sportu wędkarskiego, użytkowanie i ochrona wód. Działanie na rzecz ochrony przyrody i kształtowanie etyki wędkarskiej. Propagowanie etyki wędkarskiej wśród młodzieży. Współpraca z tymi, którzy tak jak my, chcą troszczyć się o nasze wspaniałe hobby. Organizowanie łowisk karpiowych dla członków PFWK i ich rodzin aby w spokoju i ciszy mogli spełniać się w tym pięknym sporcie. Pomoc dla tych, którzy zagubili się w nowoczesnym wędkowaniu i w swoich rozterkach szukają odpowiedniej drogi. Wspieranie klubów i wód karpiowych. Promocja zasady C&R wszędzie tam gdzie zapomina się o zasadach, umiarze i zdrowym rozsądku.

Celem Stowarzyszenia jest organizowanie i promowanie wędkarstwa karpiowego w zgodzie z zasadą złów i wypuść, rekreacji, sportu wędkarskiego, użytkowanie i ochrona wód, działanie na rzecz ochrony przyrody i kształtowanie etyki wędkarskiej. W swojej działalności PFWK stawia na ciągły rozwój, a aktualnym priorytetem są nowe łowiska PFWK dostępne dla jej członków oraz powołanie lokalnych struktur organizacyjnych – wojewódzkich oddziałów terenowych PFWK.

PFWK posiada w swoich szeregach ponad 2000 osób oraz ma 6 łowisk federacyjnych, a członkowie mogą liczyć dodatkowo na zniżki i rabaty w sklepach oraz łowiskach partnerskich.


Ponadto, Federacja jest organizatorem Finału oraz cyklu eliminacji do Mistrzostw Polski w Wędkarstwie Karpiowym Polish Carp Masters, który od zyskał uznanie środowiska wędkarzy w całym kraju i w rzetelny sposób wyłania mistrzów z danego roku.

Zapraszamy do spotkań i rozmów z PFWK w czasie Rybomanii już 1-3 marca w Poznaniu!

>>>>>BILETY NA TARGI DO NABYCIA ONLINE: TUTAJ<<<<<

o targach KUP BILET zostań wystawcą