📢 Do zobaczenia 1-3 marca 2024! 🎣  

Organizator:

Massive Baits i nowości na Rybomanii 2023

Podziel się

Massive Baits to polska marka, która swoją działalność rozpoczęła w 2009 roku i obecnie jest prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem w segmencie wędkarstwa karpiowego. Z przedstawicielami firmy spotkamy się już 3-5 marca na Rybomanii!

Massive Baits powstało z pasji  i zamiłowania do wędkarstwa, a celem biznesowym było stworzenie wyjątkowych, zawsze świeżych i unikatowych zanęt.

 

Firma zajmuje się produkcją wysokiej jakości przynęt karpiowych, takich jak kulki proteinowe, pellety, liquidy, mieszanki bazowe, komponenty i wiele innych... 

Wszystkie receptury są komponowane przez założyciela Firmy i tworzone w Polsce, dzięki czemu klient otrzymuje zawsze unikatowy i dokładnie wyselekcjonowany produkt. Od 2021 roku Massive Baits wprowadziło zmiany w asortymencie oraz w niektórych produktach. Zgodnie produkcja zanęt została dostosowana do dyrektyw unijnych, co skutkowało wycofaniem barwników syntetycznych ze wszystkich zanętowych produktów i zamienienie ich na naturalne substancje barwiące, takie jak ekstrakty papryk, buraków, ryboflawinę, kurkumę czy spirulinę.

Na uwagę także zasługuje także nowy produkt firmy: „Bio Calanus”, bazujący na morskim planktonie poławianym u wybrzeży Norwegii. To w pełni naturalny produkt, który czerpie swą niezwykłą moc z natury. Produkt testowany przez ostatnie lata na wielu łowiskach karpiowych.

Nowości w ofercie

Massive Baits zaprezentuje na Rybomanii między innymi nową serię kulek proteinowych ALLER90 w czterech smakach: natural, banana crab, squid citrus, strawberry glm

KULKI PROTEINOWE ALLER 90 - kulki powstałe przy współpracy z producentem pelletów AllerAqua. Zawierają aż 90% pelletu Aller Best. Ta przynęta ma w sobie wszystko, co jest potrzebne w skarmianiu i zanęcaniu wszystkich ryb słodkowodnych, zwłaszcza karpi. Produkt obficie bogaty w  białka, aminokwasy i witaminy. Wszystko doskonale zbilansowane i bardzo dobrze strawne, dzięki czemu ryby są dłużej aktywne w swoim żerowaniu. 

Zapraszamy na stoisko Massive Baits w czasie najbliższej RYBOMANII!

KUP BILET Co, gdzie, kiedy?