📢 Do zobaczenia 1-3 marca 2024! 🎣  

Organizator:

Zostaw auto! Przyjedź na Rybomanię Poznań Kolejami Wielkopolskimi i zobacz, jak #Łowimy Grubo!

Podziel się

Koleje Wielkopolskie jako partner logistyczny MTP, wszystkich zainteresowanych udziałem w Rybomanii Poznań, zachęcają do pozostawienia samochodów w domu i wybrania podróży pociągami Kolei Wielkopolskich.

Jest to szansa by uniknąć korków, zaoszczędzić czas i pieniądze, a podróż spędzić w komfortowej i miłej atmosferze. Rozkład jazdy dostępny jest na stronie www.koleje-wielkopolskie.com.pl. Jednocześnie przypominamy, że bilet na przejazd pociągami uruchamianym przez Koleje Wielkopolskie można zakupić nie tylko w kasach biletowych, ale również przez Internet, za pośrednictwem strony www.biletywielkopolskie.pl  oraz smartfona.  Serdecznie zapraszamy! – Czekamy na wszystkich sympatyków wędkarstwa, bilety na samą Rybomanię sprzedają się w ekspresowym tempie więc, jeśli ktoś lubi komfort jazdy pociągiem i nie lubi unikać kolejek do wjazdu, to przyjazd pociągiem jest idealny. – mówi Miłosz Jankowiak, dyrektor targów Rybomania.

 

Spółka Koleje Wielkopolskie jest sprawnie funkcjonującym przedsiębiorstwem, realizującym przewozy pasażerskie na obszarze Województwa Wielkopolskiego. Oferta Spółki w znacznym stopniu przyczynia się do zaspokajania potrzeb ludności w zakresie przejazdów wycieczkowych oraz turystyczno-rekreacyjnych. Skutkiem tych działań jest stała promocja Wielkopolski jako regionu o dużej atrakcyjności turystycznej. 

 

Najlepszy kierunek– Rybomania Poznań!

 

Więcej informacji: www.rybomania.com.pl

Bilety: https://link.do/VejME

Lista wystawców: https://rybomania.com.pl/pl/aktualnosci/lista-wystawcow-rybomania-poznan-2020/