🎣 Do zobaczenia 7-9 marca 2025 w Poznaniu! 🎣  

Organizator:

Zobacz odpowiedzi na najczęściej zadawane Rybomanii pytania

Podziel się

Przygotowaliśmy listę odpowiedzi na najbardziej nurtujące Was pytania, zachęcamy do zajrzenia, aby rozwiać wątpliwości przed zbliżającym się wielkimi krokami wydarzeniem!

Dlaczego warto przyjechać na targi Rybomania?
Targi wędkarskie Rybomania to największa tego typu impreza w Polsce. W tym roku wracamy po 3 latach nieobecności. Podczas targów będzie okazja do spotkania blisko 200  firm ze sprzętem wędkarskim, akcesoriami, odzieżą czy sprzętem pływającym. Rybomania to również świetna okazja do rozmów z pasjonatami wędkarskimi. To jedyna taka impreza w Polsce łącząca profesjonalistów i pasjonatów KAŻDEJ metody wędkarskiej. 

Gdzie odbywają się targi Rybomania?
Targi wędkarskie Rybomania odbędą się w dniach 3-5 marca 2023 roku w Poznaniu na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Adres: ul. Głogowska 14, 60-748 Poznań.

Jak dotrzeć na targi Rybomania?
Na teren targów będzie można wchodzić Wejściem Wschodnim (od strony Mostu Dworcowego) oraz Wejściem Północnym (od strony ul. Bukowskiej)

1) Samochodem
Na terenie MTP można skorzystać z parkingu na placu Marka - karty wjazdu można zakupić online https://tobilet.pl/rybomania-poznan-2023.html oraz na miejscu w czasie targów. 

Na terenie MTP znajduje się również parking podziemny ogólnodostępny dla zwiedzających. Wjazd na parking znajduje się tuż za budynkiem Centrum Targowego, na wysokości dworca PKP. Szczegóły pod linkiem: https://mtp-link.pl/erhz7

2) Pociągiem
Osoby podróżujące pociągiem, po wyjściu z Dworca PKP, powinny kierować się na Most Dworcowy

3) Komunikacją miejską
Należy wysiąść na przystanku tramwajowym – Most Dworcowy lub Dworzec Zachodni i skierować się do Holu Wschodniego MTP lub wysiąść na przystanku Bałtyk i skierować się ul. Bukowską do Holu Północnego MTP.

Przyjdę pieszo. Którędy dostanę się na targi?
Na teren targów będzie można wchodzić Wejściem Wschodnim (od strony Mostu Dworcowego) oraz Wejściem Północnym (od strony ul. Bukowskiej)

Jaka jest cena biletu?
Szczegółowe informacje o cenach i rodzajach biletów znajdują się pod tym linkiem: https://tobilet.pl/rybomania-poznan-2023.html

Czy muszę drukować bilet zakupiony online?
Nie jest to konieczne. Można wyświetlić bilet na ekranie urządzenia mobilnego (telefon). Jednak w przypadku starszych telefonów oraz tych z małym ekranem zalecamy wydruk biletu.

Czy mogę kupić bilet podczas trwania targów?
Bilety sprzedajemy online – do końca odbywania się targów. Podczas targów będzie możliwość zakupu biletów w kasach, ale w wyższych cenach.

Czy dzieci płacą za bilet?
Dzieci do 6 roku życia wchodzą na targi bezpłatnie (po otrzymaniu odpowiedniego biletu na miejscu - prosimy o zgłoszenie się wraz z dzieckiem do Punktu Obsługi Zwiedzającego znajdującego się przy kasach). Uczniowie oraz studenci do 26 r.ż. życia mogą zakupić bilet ulgowy za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej/studenckiej

Czy są bilety ulgowe?
Bilety ulgowe mogą zakupić uczniowie oraz studenci do 26 r.ż. za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej/studenckiej. Dzieci do 6 roku życia wchodzą bezpłatnie (po otrzymaniu odpowiedniego biletu na miejscu - prosimy o zgłoszenie się wraz z dzieckiem do Punktu Obsługi Zwiedzającego znajdującego się przy kasach)

Czy na jednym bilecie można wyjść i wrócić ponownie?
Nie, bilety sprzedawane na Rybomanię są jednorazowego wejścia. Opuszczając teren targów danego dnia nie ma możliwości powrotu na targi na tym samym bilecie.

Co to jest bilet na VIP Day?
VIP DAY to pierwszy dzień targów, 3 marca, jest on dedykowany osobom pracującym w branży wędkarskiej. Jest to świetna okazja do komfortowego odwiedzenia wystawców i szybszego zapoznania się z ofertą targową oraz nawiązania relacji biznesowych. Nie wyklucza on udziału publiczności - bilety są do nabycia online: https://tobilet.pl/rybomania-poznan-2023.html

Czy parking jest w cenie biletu?
Nie, bilety sprzedawane na Rybomanię są dokumentem wejścia na teren ekspozycji. Na terenie MTP można skorzystać z parkingu na placu Marka - karty wjazdu można zakupić online https://tobilet.pl/rybomania-poznan-2023.html oraz na miejscu w czasie targów. 

Na terenie MTP znajduje się płatny parking podziemny ogólnodostępny dla zwiedzających. Wjazd na parking znajduje się tuż za budynkiem Centrum Targowego, na wysokości dworca PKP. Szczegóły pod linkiem: https://mtp-link.pl/erhz7

Czy bilet na VIP Day działa w pozostałe dni?
Bilet na VIP DAY jest ważny tylko pierwszego dnia targów, 3 marca.

Jacy wystawcy pojawią się na Rybomanii?
Lista wystawców jest dostępna pod linkiem: https://mtp-link.pl/w8f3oJest ona na bieżąco aktualizowana.

Czy na stoiskach będzie można kupować produkty wystawców?
Na większości stoisk będzie taka możliwość, jednak zależy to od danego wystawcy.

Czy można płacić kartą?
Jest to uzależnione od danego wystawcy, ale u wielu z nich istnieje taka możliwość.

Czy na terenie targów można kupić coś do jedzenia?
Tak – zarówno dania obiadowe jak i przekąski, napoje i słodycze znajdziecie w punktach MTPbistro i MTPcafe znajdujących się w obrębie ekspozycji.  Zachęcamy też do korzystania z Restauracji Garden City na terenie MTP – Pawilon PCC.

Czy na terenie targów jest bankomat?
Bankomat zlokalizowany jest poza terenem targów przed Wejściem Wschodnim od strony Mostu Dworcowego/ulicy Głogowskiej.
Na terenie targów w obiektach należących do MTP można płacić bezgotówkowo (do czego zachęcamy), można też wypłacić gotówkę korzystając z funkcji cashback przy okazji dowolnych zakupów w punktach MTPcafe i MTPbistro. Maksymalny limit wypłacanej gotówki to 300 zł - karty VISA, 500 zł - karty MasterCard.

Czy na teren targów można wejść z psem?
Nie, zgodnie z Regulaminem dla Zwiedzających psy oraz pozostałe zwierzęta nie zostaną wpuszczone na teren targów.