📢 Do zobaczenia 1-3 marca 2024! 🎣  

Organizator:

Znamy termin RYBOMANII 2024!

Podziel się

Z przyjemnością informujemy, że znamy termin kolejnej edycji Targów Wędkarskich RYBOMANIA. Największe święto wędkarstwa w Polsce odbędzie się w swoim tradycyjnym terminie, w dniach 1-3 marca 2024 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Już dziś serdecznie zapraszamy do współpracy partnerów, patronów oraz wystawców, a zwiedzających zachęcamy do zapisania daty w kalendarzu!

Niespełna miesiąc temu widzieliśmy się na Targach RYBOMANIA w Poznaniu, które – mimo długiej przerwy od ostatniej edycji – pozwoliły wędkarskiej społeczności powrócić do atmosfery niepowtarzalnych emocji. Trzy dni spotkań naładowały uczestników pozytywną energią na cały nadchodzący sezon: pozwoliły zdobyć wiedzę o nowościach, zaopatrzyć się w sprzęt i akcesoria oraz, co najważniejsze, zainspirować do bardziej świadomego realizowania swojej pasji. Dostrzegając ogromne zainteresowanie ze strony zwiedzających oraz odbierając liczne pozytywne opinie od wystawców organizator, Grupa MTP, podjęła decyzję o podtrzymaniu terminu początku marca również i przy edycji 2024 r.

Bardzo udana edycja Targów RYBOMANIA w marcu 2023 roku dała doskonałą bazę do odbudowywania zasięgu wydarzenia i rozwoju programowego. – Relacje uczestników tegorocznej Rybomanii, szczególnie te wypowiadane osobiście, dały nam, jako organizatorom, olbrzymią dawkę motywacji do tworzenia jeszcze ciekawszego, pełniejszego, większego wydarzenia w przyszłym roku. Już teraz planujemy kolejną edycję, aby zapewnić jak największy komfort zarówno wystawcom, jak i zwiedzającym, zachowując niepowtarzalną atmosferę spotkań i wędkarskich emocji – których, jak liczymy, będzie jeszcze więcej – mówi Miłosz Jankowiak, dyrektor projektu RYBOMANIA. Tegoroczna edycja dała podstawy by przypuszczać, że kolejne Targi będą jeszcze bardziej atrakcyjne dla miłośników wędkarstwa, a tym samym dla wystawców, którzy już teraz zapowiadają swój udział w wydarzeniu.

RYBOMANIA to przede wszystkim miejsce spotkań pasjonatów – zarówno tych z wieloletnim stażem i ogromną wiedzą, zapalonych pasjonatów, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę wędkarską. To wyjątkowa okazja do wymiany doświadczeń z prawdziwymi gwiazdami wędkarstwa i zapoznania się z produktami najlepszych firm z kraju i zagranicy. RYBOMANIA to także miejsce dyskusji o aktualnych zagadnieniach dotyczących środowiska naturalnego i sposobów na jego ochronę.  Zachęcamy do zarezerwowania w kalendarzu daty przyszłorocznej RYBOMANII – 1-3 marca 2024 r. na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

>>>>>BILETY NA TARGI DO NABYCIA ONLINE: TUTAJ<<<<<

Zapytaj o ofertę Zgłoś się na targi KUP BILET

Zachęcamy do kontaktu!

Aleksandra Konopa
Paweł Ładniak
Miłosz Jankowiak