📢 Do zobaczenia 1-3 marca 2024! 🎣  

Organizator:

Wraca Szóstka Rybomaniaka

Podziel się

Poznań od 6 do 8 marca stanie się stolicą wędkarstwa za sprawą ostatniego etapu z cyklu Rybomania Tour. Blisko 400 wystawców, nowości sprzętowe, to nie lada gratka dla wszystkich, którzy kochają tą formę spędzania czasu. W hali Międzynarodowych Targów Poznańskich zostanie wystawione wielkopowierzchniowe akwarium, które będzie wyjątkową atrakcją dla zwiedzających. Z kolei dzieci będą mogły ponownie wziąć udział w „Szóstce Rybomaniaka”.

„Szóstka Rybomaniaka” to działanie realizowane w ramach Akademii Młodego Wędkarza – projektu edukacyjnego dla najmłodszych fanów wędkarstwa. Dzieci przy wejściu na targi mogą odebrać specjalnie przygotowane karty do zbierania stempli. Zadanie polega na odwiedzeniu wskazanych stoisk i wykonanie zadania przygotowanego przez partnera akcji. Po zebraniu wszystkich stempli, poza wiedzą zdobytą na stanowiskach, dzieci otrzymają przygotowane upominki. – W Gliwicach akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem, co bardzo nas cieszy – mówi Miłosz Jankowiak, dyrektor targów Rybomania. –  Szczególnie zwracamy uwagę na to, żeby przekazywać dzieciom wiedzę, ale też już od najmłodszych lat zarażać pasją do wędkowania.

Dodatkowo podczas targów Rybomania w Poznaniu, które zwieńczą cały cykl, pojawi się specjalna strefa, na której będą czekać wyjątkowe atrakcje. – Pamiętamy o najmłodszych sympatykach wędkarstwa, ale strefa skierowana jest także do grup szkolnych. Zostaną przeprowadzone cykle edukacyjne, gry i zabawy, zapraszamy serdecznie dzieci w każdym wieku. – podsumowuje Miłosz Jankowski.  W akcji „Szóstka Rybomaniaka” wezmą udział Karp Max, PZW, Solar/Sztuka Łowienia, Fundacja Ratuj Ryby, Wedkuje.pl oraz Lucio Łowca. Akcja trwa w sobotę i niedzielę 7-8 marca. Ilość nagród jest ograniczona.

Niewątpliwie ogromną atrakcją będzie także wielkopowierzchniowe akwarium, w którym będą pływać ryby. Za przygotowanie oraz opiekę nad akwarium odpowiadają firmy Manyfik, Realistic Shad - Matusiak , Relax Lures, Woblery K. Słaby, Stepanow-Fishing, Raymarine Polska, #GATOR, Zalt Company, Eljacht - Elektronika.