🎣 DZIĘKUJEMY!! 🎣  

Organizator:

Trzeci dzień RYBOMANII za nami - dziękujemy!

Podziel się

Trzy dni pełne wędkarskiej pasji - nowości, najlepszy sprzęt, przynęty, akcesoria, odzież, łodzie i pontony, a do tego pokazy na żywo i prelekcje największych autorytetów. Było naprawdę intensywnie i jesteśmy przekonani, że zarówno wystawcy, jak i zwiedzający, na nowo odkrywają potencjał rybomaniowych spotkań!

Oferta ponad 200 wystawców przyciągnęła tysiące zwiedzających - profesjonalistów branży i doświadczonych wędkarzy, ale również hobbystów i pasjonatów, którzy mieli doskonałą okazję do rozwijania swojego zainteresowania i zainspirowania się na kolejne miesiące nad wodą.

Prelekcje na scenie głównej, m. in. Moniki i Łukasza Lechowskich z No Limit Team, Roberta Adamskiego, Jakuba Vagnera, Sebastiana Staśkiewicza wraz z dr inż. Andrzejem Kapustą czy Pawła Fishmaniaka Ładniaka i Łukasza Lucio Żółtego przyciągnęły licznych słuchaczy. Możliwość spotkania tylu znanych i cenionych osób z wędkarskiego świata w jednym miejscu zdarza się jedynie na Rybomanii!

Kolejnym interesującym dla zwiedzających punktem było akwarium i prowadzone przez cały dzień pokazy przynęt i sprzętu - zainteresowanie nim nie gasło w żadnym momencie:

Dziękujemy za minione 3 dni! Jesteśmy pewni, że RYBOMANIA wróciła i kolejne spotkania będą jeszcze bardziej udane. Do zobaczenia za rok!