📢 Do zobaczenia 1-3 marca 2024! 🎣  

Organizator:

SZÓSTKA RYBOMANIAKA – ZABAWA DLA NAJMŁODSZYCH

Podziel się

Rybomania Gliwice 2020, zobacz jak #ŁowimyGrubo Podczas drugiego cyklu targów Rybomania Tour w Arenie Gliwice przy ul. Akademickiej 50, zaplanowaliśmy zabawę dla najmłodszych zwiedzających. Wraz z Partnerami akcji „Szóstka Rybomaniaka” sprawdzimy wiedzę dzieci w ramach Akademii Młodego Wędkarza.

Targi Rybomania to doskonałe miejsce spotkań tysięcy wędkarzy z całego kraju, gdzie w czasie dwudniowego eventu mogą wymieniać się swoją wiedzą i doświadczeniem. Ciekawostki i historie znad wody nie byłyby możliwe jednak bez dobrej jakości sprzętu. W gliwickim wydarzeniu weźmie udział blisko 100 wystawców czołowych marek, którzy zaprezentują nowości sprzętu i akcesoriów do wędkarstwa karpiowego. To okazja, żeby nabyć wysokiej jakości sprzęt w atrakcyjnych cenach jeszcze przed startem sezonu.

Na targi Rybomania Gliwice przygotowano także wiele atrakcji, w tym dla najmłodszych uczestników w ramach Akademii Młodego Wędkarza. Podczas weekendu dzieci odwiedzające stoiska naszych Partnerów, odpowiadając
na pytania mogą odebrać specjalne gadżety. W akcji biorą udział marki:

Decathlon (Paweł Fishmaniak) – stoisko nr 57

Sztuka Łowienia – stoisko nr 40

Lucio Łowca – stoisko nr 39

Okręg PZW Katowice – stoisko nr 54

No Limit Team – stoisko nr 25

Wobler – Stoisko nr 52

Dzieci mogą pobrać karty w kasie. Na każdej karcie znajdują się miejsca do przybycia stempla. Na wybranych stoiskach wystawcy mają przygotowane pytania. Po udzieleniu prawidłowej odpowiedzi, wystawca przybija stempel. Dziecko, które zbierze stemple ze wszystkich sześciu stoisk, może odebrać specjalnie przygotowany gadżet w kasie targów.

Rybomania Tour to cykl największych imprez wędkarskich w Europie, których ostatnim etapem będą targi Rybomania w Poznaniu w dniach 6-8 marca.

Więcej informacji: www.rybomania.com.pl

Bilety: https://rybomania.com.pl/pl/dla-zwiedzajacych/wazne-informacje/bilety/

Lista wystawców: https://rybomania.com.pl/pl/aktualnosci/lista-wystawcow-rybomania-gliwice-2020/

Kontakt dla mediów oraz przekazanie zaproszeń dla dziennikarzy: jorlowska@commu.pl