📢 Do zobaczenia 1-3 marca 2024! 🎣  

Organizator:

STEPANOW-FISHING na RYBOMANII w Warszawie

Podziel się

Zapoznaj się z ofertą firmy SEPANOW-FISHING podczas Targów Rybomania w Warszawie

 

Firma STEPANOW-FISHING powstała w styczniu 2010 roku. Na początku znana była z produkcji woblerów hand-made, stanowiących głównie imitacje owadów, oraz z innych przynęt hand-made.

Od 2015 roku STEPANOW-FISHING jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce produktów firmy CRAZY-FISH, w ofercie której znajdują się m.in. zapachowe przynęty miękkie, specjalne wahadłówki pstrągowe, haki, wędziska i wiele innych. Z kolei rok 2016 to początek współpracy i wyłącznego przedstawicielstwa w Polsce produktów firmy FAVORITE oferującej wspaniałe wędziska spinningowe, kołowrotki, akcesoria itp.

Firma STEPANOW-FISHING  każdego roku jest obecna na wszystkich edycjach targów Rybomania. Jej przedstawiciele odwiedzają również targi w Europie jak Efttex czy The Big One Show. Uczestniczą także w pokazach wędkarskich i w zawodach, zarówno w Polsce, jak i zagranicą, na których zdobywają najwyższe stopnie podium.

Firma STEPANOW-FISHING jest również producentem najwyższej jakości wędkarskiej odzieży pod nazwą FISHING MADNESS. Produkuje bluzy zawodnicze, koszulki t-shirty, bluzy z kapturem, czapki, chusty, kominy i wiele innych. Produkty wykonywane są całkowicie w Polsce: od projektu, poprzez nadruk, termosublimacje, aż po zszycie), a po produkcji sprawdzane przez technologa materiałów pod względem jakości wykonania (nadruk, szwy itd.).

Właściciele STEPANOW-FISHING czyli Edyta i Krzysztof Stepanow są niezwykłymi wędkarskimi „świrusami”. Każdą wolną chwilę spędzają nad wodą. Są testerami firmy CRAZY-FISH oraz FAVORITE. Uczestniczą w zawodach wędkarskich w Polsce i zagranicą. Z każdego ich wypadu można zobaczyć fotorelację na fanpage’u firmy. Są propagatorami w Polsce łowienia w stylu TROUT AREA. Organizują zawody pod nazwą STEPANOW-FISHING TROUT AREA CUP, na które zjeżdżają się wybitni zawodnicy z Polski, Czech oraz Słowacji.