📢 Do zobaczenia 1-3 marca 2024! 🎣  

Organizator:

Rybomania między targami!

Podziel się

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem naszych wakacyjnych akcji oraz zapowiedzią nadchodzącego sezonu targowego!

Kolejna edycja Rybomanii zbliża się wielkimi krokami. Poprzedni Tour przyniósł nam sporo zmian w strukturze targów. Zorganizowaliśmy targi tradycyjnie w Poznaniu, a także w nowych lokalizacjach – Warszawie i Gliwicach, powiększyliśmy poznańską Strefę Trendów, uruchomiliśmy Akademię Młodego Wędkarza i wiele innych. Jednak nie na samych targach nasze działanie się kończy. Wszak wędkarstwo w Polsce to nie tylko sport czy hobby, ale przede wszystkim olbrzymia społeczność, rodzina, którą łączy wspólna pasja.

W minione wakacje udało nam się wcielić w życie kilka pomysłów i akcji z taką właśnie myślą. Poza naszymi stałymi już punktami w rocznym kalendarzu, czyli m.in. wsparcie i obecność zawodów Srebrny Hak, wsparliśmy nowe inicjatywy i zawody, jak choćby Puchar Burmistrza Wronek czy International Manyfik Fishing Champion. Ważnym punktem lata były zawody charytatywne „Karpiarze dla Drużyny Szpiku” na poznańskich Szachtach, które mieliśmy przyjemność współorganizować. Dwadzieścia drużyn zmierzyło się o miejsce w mistrzostwach Polski PCM 2020. W tym samym miejscu odbył się Piknik rodzinny z Rybomanią, a w jego ramach zawody wędkarskie dla najmłodszych. Podczas pikniku niemal 70 dzieci miało okazję brać udział w grach i zabawach, zgłębić wiedzę na temat ryb w polskich wodach, nauczyć się i rozpocząć swoją przygodę z wędką. Zwieńczeniem okresu międzytargowego była dla nas akcja zarybiania dwóch stawów w Buku, którymi opiekuje się loklana Młodzieżowa Szkółka Wędkarska. W ciągu kilku lat udało się opiekunom dokonać wspaniałych rzeczy. Szkółka liczy już ponad 100 dzieci żywo zainteresowanych wędkarstwem i czynnie biorących udział w działaniach z nim związanych. To właśnie dla nich wpuściliśmy 100 kg ryb do do zbiorników, które znajdują się pod opieką najmłodszych.

 

Widzimy się już 7-8 grudnia w Warszawie, na terenie Global Expo. Kolejne nasze spotkanie będzie już w nowym roku, 25-26 stycznia na Arenie Gliwice. Na koniec Touru szykujemy coś specjalnego dla wędkarzy, nie tylko w Polsce! Weekend 6-8 marca to data, którą już należy sobie zarezerwować na Rybomanię w Poznaniu. Serdecznie zapraszamy wszystkich na moc nowości i świetną okazję by przygotować się na kolejny sezon.

Do zobaczenia!