📢 Do zobaczenia 1-3 marca 2024! 🎣  

Organizator:

RYBOMANIA 2019/2020 na starcie

Podziel się

Przełom listopada i grudnia to czas, w którym już od pięciu lat rozpoczyna się największe wędkarskie święto w Polsce, czyli targi RYBOMANIA. W tym roku linia startu znajduje się już po raz drugi w stolicy, biegnie przez Gliwice i tradycyjnie kończy się na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Od ubiegłego roku tour po nowościach na kolejny sezon wędkarski rozpoczyna się w Warszawie i tak będzie również w tym roku. W dniach 7-8 grudnia w hali Global Expo odbędzie się inauguracja cyklu „rybomaniowych” spotkań, czyli RYBOMANIA Warszawa 2019. Jak zapowiadają organizatorzy, RYBOMANIA w Warszawie, to przede wszystkim ogromne możliwości jeśli chodzi o prezentację sprzętu i akcesoriów do spinningu, ale nie zabraknie też nowości dla miłośników wędkarstwa karpiowego, spławikowego czy gruntowego. Znaczącą część ekspozycji zajmą także firmy oferujące sprzęt pływający: łodzie, kajaki, pontony.

 

Drugie spotkanie fanów RYBOMANII z cyklu 2019/2020 odbędzie się w dniach 25-26 stycznia 2020 r. w Arenie Gliwice, a towarzysząca mu ekspozycja będzie dedykowana w ogromnym zakresie fanom wędkarstwa karpiowego. Tour 2029/2020 zakończy się w dn. 6-8 marca 2020 roku w Poznaniu.

Więcej informacji o nadchodzących wydarzeniach w 31 odcinku „rybomaniowego” vlog-a:

Zapraszamy do udziału w największym wędkarskim święcie! Bilety na tragi są już w sprzedaży na www.tobilet.pl