📢 Do zobaczenia 1-3 marca 2024! 🎣  

Organizator:

Prologic na Rybomanii 2020 w Poznaniu!

Podziel się

Prologic to marka karpiowa, która od wielu lat kieruje swoje produkty dla każdego karpiarza.

Prologic to marka karpiowa, która od wielu lat kieruje swoje produkty dla każdego karpiarza. Słuchają swoich klientów i starają się oferować produkty najwyższej jakości, wykorzystujące najnowocześniejsze technologie i wykonane z najlepszych materiałów. Nie boją się poszukiwać nowych rozwiązań.

Technologia trójwymiarowego kamuflaży Mimicy 3D, która zadebiutowała w odzieży została następnie przez nich zaadaptowana w żyłkach karpiowych, materiałach przyponowych, elementach akcesoriów końcowych, a nawet plecionkach. Dzięki czemu udało im się stworzyć najbardziej zaawansowane rozwiązana tego typu na rynku. Jako pierwsi zaangażowali podczerwień do najefektywniejszej detekcji brań w naszych przełomowych sygnalizatorach R2L. Prologic łączy najwyższej jakości materiały, jak włókno węglowe, wysokiej klasy stopy aluminium, tworząc unikalne produkty, takie jak sygnalizatory K3 o klasie wodoodporności IPX6 oraz modułowe rodpody o niesamowicie niskiej wadze.

- Przykładamy niezwykle wiele uwagi do konstruowania wędzisk, które nie tylko są perfekcyjnie dostosowane do stawianych im wymogów, ale realizują swoje zadanie w niezwykle eleganckim stylu. Take serie jak: Quazr K1, Fast Water RS, C3C, C2, a także nowe kije na sezon 2020 – C6 Inspire i C2 Element, to prawdziwa klasa w sobie. Nasze namioty z serii Commander, takie jak niezwykle pojemny Commander VX3, czy kołyski Commander wyznaczają nowe standardy w wędkarstwie karpiowym. - mówi przedstawiciel firmy Prologic

Oferta Prologic jest niezwykle komplementarna. Znajdziesz tu dosłownie wszystko, czego potrzebuje nowoczesny karpiarz!

Także odzież, która jest ważnym elementem misji firmy. Produkty serii Bank Bound czy RealTree Fishing to najwyższa jakość, styl i funkcjonalność wśród ubrań dla karpiarzy. Prologic słuchaja swoich klientów i ciężko pracuje, aby jak najlepiej zaprojektować i dogłębnie przetestować produkty, których od nich oczekują klienci.