🎣 DZIĘKUJEMY!! 🎣  

Organizator:

Portal znajdzlowisko.pl partnerem Rybomanii

Podziel się

Partnerem tegorocznej Rybomanii został portal znajdzlowisko.pl - prowadzący największą bazę łowisk komercyjnych, łowisk prywatnych i łowisk specjalnych w Polsce.

Dwoje pasjonatów założyło bazę łowisk komercyjnych....

...i trochę się zagalopowali! Aktualna baza liczy obecnie ponad 1000 łowisk, dostępna jest wyszukiwarka, w której wybierzecie kryteria, które ma spełniać łowisko oraz osobną mapę, która pokazuje położenie każdego z tych łowisk i jednym kliknięciem ustawi wam cel w nawigacji.

Za mało?

No jasne, dlatego dorzucili jeszcze kalendarz z otwartymi zawodami wędkarskimi z całej Polski i - nie mogło być inaczej - z możliwością filtrowania tych zawodów po konkretnych dyscyplinach i województwach.

Mamy dopiero połowę stycznia, a w kalendarzu znajdziecie już blisko 400 imprez na ten rok!

Chcecie więcej? Proszę bardzo!

W zeszłym roku znajdzlowisko.pl wprowadziło do naszego świata wędkarskiego małą rewolucję w postaci karty rabatowej o nazwie Fishing VIP. Posiadacze tej karty korzystają przez cały rok z atrakcyjnych rabatów u partnerów, których na tę chwilę jest już prawie 150 w całej Polsce, a nawet za granicą! Zniżki w sklepach wędkarskich, na łowiska, na noclegi czy zagraniczne wyprawy wędkarskie - to właśnie Fishing VIP!

Spotkacie ich również w marcu na Rybomanii - do zobaczenia!

o targach KUP BILET zostań wystawcą