📢 Do zobaczenia 1-3 marca 2024! 🎣  

Organizator:

Port Sołacz- idealne miejsce spotkań

Podziel się

Wybierasz się na Targi Rybomania? Zostań na noc w Porcie Sołacz, nowym najbardziej klimatycznym hotelu*** w Poznaniu! Wizyta tutaj będzie idealnym zwieńczeniem intensywnego dnia spędzonego na targach. Rozsmakuj się i odpocznij w Porcie Sołacz.

Komfortowe apartamenty zlokalizowane w zabytkowym parku, znakomite dania, stworzone przez nagradzanych szefów kuchni, spokój otaczającej natury, a wszystko to w ścisłym sąsiedztwie z centrum Poznania.

Znakomita kuchnia i wina z całego świata

Za kuchnię w restauracji odpowiada dwóch utalentowanych szefów kuchni - Bartosz Fabiś i Michał Kozłowski, laureaci Kulinarnego Pucharu Polski 2019, najważniejszego w Polsce konkursu dla profesjonalnych kucharzy. Dania przygotowywane są zawsze ze świeżych, najwyższej klasy składników - to ich podstawowa zasada. Autorska kuchnia śródziemnomorska z elementami kuchni regionalnej, z pewnością zaspokoi gusta koneserów dobrego jedzenia. Dumą lokalu, nawiązującą do historycznych początków samego budynku będącego niegdyś winiarnią, jest także wine bar oferujący szeroką kartę z setkami win z całego świata.

We wnętrzu lokalu znajduje się aż 5 sal restauracyjnych, na ponad stu gości. W sezonie wiosenno-letnim można dodatkowo korzystać z restauracyjnego, dwupoziomowego tarasu. Port Sołacz sprawdzi się świetnie jako miejsce na śniadanie biznesowe, lunch lub kolację, czy też miejsce indywidualnego spotkania dla szerszego grona kontrahentów.

Rezerwacja stolików:

tel. +48 696 102 225, e-mail: restauracja@portsolacz.pl