🎣 DZIĘKUJEMY!! 🎣  

Organizator:

Na ryby drapieżne - SAVAGE GEAR

Podziel się

Savage Gear to marka, której najważniejszym fundamentem jest innowacyjność. Od samego początku swojej historii pracujemy nad tworzeniem produktów, a w szczególności przynęt, które na nowo definiują wędkarstwo i łowienie ryb drapieżnych.

Efektem tych działań jest cała masa technologii, które udało  się opracować, przetestować i z sukcesem wprowadzić na rynek. Przynęty gumowe i twarde tworzone na podstawie skanowanie trójwymiarowego ich naturalnych pierwowzorów i wytwarzane z niesamowicie wysokim poziomem detali odwzorcowania.

Nie tylko wygląd przynęty jest kluczowy dla jej skuteczności, nie mniej ważna, jeśli nie istotniejsza jest praca wabika. Przykładem może być chociażby przelotowa technologie zbrojenia przynęt twardych i miękkich Line-Thru, które powoduje, że wabik nie tylko porusza się niemal identycznie jak jego żywy pierwowzór.

Jakość i innowacyjność produktów została wielokrotnie udowodniona przyznaniem wielu nagród europejskiego i amerykańskiego rynku wędkarskiego. W ofercie jest bogaty wybór wędzisk przeznaczonych do niemal każdej metody łowienia ryb drapieżnych, począwszy od serii luksusowych po dostępne dla początkujących.

Kolejne pola działalności to bardzo bogaty wybór akcesoriów: od haków i elementów przyponów oraz dozbrojek po niezwykle innowacyjne i zaawansowane pływadełka, czy kajak wędkarski. Wszystko najwyższej jakości, o potwierdzonej skuteczności. Nie zapominamy także o wyglądzie i komforcie wędkarzy podczas łowienia. Oferta odzieży, obuwia i bagażu dla wędkarzy to wyraz najlepszego stylu, efektywności i jakości. O naszych produktach możemy mówić wile i bardzo długo, ale można ją skwitować jednym zdaniem: to sprzęt tworzony przez wędkarzy, dla wędkarzy.