📢 Do zobaczenia 1-3 marca 2024! 🎣  

Organizator:

MIVARDI - ekspert z Czech

Podziel się

MIVARDI jest najważniejszą marką na rynku czeskim, a ponadto są znani w całej Europie Środkowej. W ofercie MIVARDI znajduje się znakomity wyselekcjonowany sprzęt karpiowy opatrzony symbolem M-CARP. Drugą specjalizacją jest zaawansowany sprzęt do wędkarstwa odległościowego i feederowego. Dzięki szerokiej ofercie, każdy entuzjasta wędkarstwa znajdzie wśród naszych produktów coś wyjątkowego dla siebie.

Tradycja

Pierwsze produkty oznaczone logiem MIVARDI trafiły na półki w roku 2004. Od tego czasu firma dynamicznie się rozwija i skupiała się na najwyższej jakości artykułach dla karpiarzy, oraz specjalistów metody odległościowej i feederowej. Obecnie sprzęt wędkarski MIVARDI jest używany przez tysiące zadowolonych wędkarzy w Europie.

 

Jakość

Celem marki MIVARDI jest tworzenie sprzętu, którego jakość przekracza obecne standardy w swojej klasie cenowej. Na każdym kroku zwracają szczególną uwagę na użyteczność, precyzję w projektowaniu każdego z produktów, ścisły dobór materiałów, sprostanie rygorystycznym normom, oraz końcową kontrolę jakości.

 

Innowacja

Wśród produktów MIVARDI, spora część została zaprojektowana i stworzona od podstaw. Nowe pomysły, oraz nowoczesne rozwiązania techniczne wynikają bezpośrednio z życzeń klientów, którzy wymagają coraz to bardziej zaawansowanych produktów. Firma MIVARDI często wprowadza innowa­cyjne rozwiązania, których próżno szukać u konkurencji.