📢 Do zobaczenia 1-3 marca 2024! 🎣  

Organizator:

MANYFIK - w zgodzie z naturą

Podziel się

Wszystkie produkty w całości wytwarzane są ręcznie z najwyższej jakości komponentów importowanych z USA. Dostawcami są wiodące firmy z branży posiadające nawet 70 letnie doświadczenie w produkcji elementów przynęt spinningowych.

PASJA - w tym tkwi ich sekret, to ona połączyła kilka lat temu dwóch ludzi, całkowicie oddanych spinningowi i zaowocowała utworzeniem w 2014 roku firmy MANYFIK.

HARMONIA Z NATURĄ to część marki, produkcja na żadnym etapie nie ma negatywnego wpływu na środowisko naturalne dzięki zastosowaniu odpowiednich technologii. Realizując swoją pasję są całym sercem i duszą za wspieraniem zasad "catch & releasae" - złap i wypuść.

DBAŁOŚĆ O DETALE sprawia, że nie ustają w dążeniu do perfekcji, bo chcą być najlepsi. Wszystkie produkty w całości wytwarzane są ręcznie z najwyższej jakości komponentów importowanych z USA. Dostawcami są wiodące firmy z branży posiadające nawet 70 letnie doświadczenie w produkcji elementów przynęt spinningowych.
Spinning to miłość, która trwa i mają nadzieję, że zaszczepią ją również w sercach dzieci, w rękach których leży przyszłość relacji ludzi z naturą.