📢 Do zobaczenia 1-3 marca 2024! 🎣  

Organizator:

Kajaki na miarę wędkarskich potrzeb

Podziel się

Poznaj firmę Kanokajaki importera i sprzedawcę na rynku polskim kajaków i akcesoriów kajakowych podczas targów Rybomania w Warszawie.

 

Kanokajaki to importer i sprzedawca na rynku polskim kajaków i akcesoriów kajakowych produkowanych przez: Perception, Rotomod, Dagger, Palm, Jackson, Egalis, Point65, Sea Bird, Sevylor, Werner, Cleair Blue Hawaii, ORU KAYAK, WAVE SPORT, AT PADDLES, Malone, Tahe Outdoors, Tear-Aid, ScorpioKayak, Zelgear, Gumotex, Pelican, LaNoria.

Oprócz kajaków rekreacyjnych, wyprawowych i wędkarskich, które firma oferuje amatorom wiosłowania, a także kajaków turystycznych, w które zaopatruje większość wypożyczalni i organizatorów spływów kajakowych, firma Kanokajaki stara się także promować kajakarstwo górskie, które ma w Polsce coraz większą rzeszę miłośników.  Warto pamiętać, że sprzedawane kajaki firm Dagger i Jackson to czołówka światowa WhiteWater. Dodając do nich profesjonalną odzież i środki asekuracyjne firmy Palm oraz wiosła amerykańskiej firmy Werner, firma Kanokajaki jest w stanie przygotować każdego polskiego kajakarza na ekstremalne wyprawy po najtrudniejszych rzekach świata.

Od kilku lat firma Kanokajaki proponuje klientom także szeroki wybór kajaków wędkarskich. Kajakarstwo wędkarskie to najszybciej rozwijający się segment rynku kajakowego, zarówno w Europie, jak i na całym świecie. Kajaki te charakteryzują się wyjątkową stabilnością, posiadają szereg wędkarskich akcesoriów takich jak uchwyty na wędki, schowki, luki bagażowe, dwupozycyjne siedzenia umożliwiające również stojącą pozycję wiosłowania, jak również napęd nożny, dzięki któremu nie musimy wiosłować.

Z ofertą Kanojaki będzie można zapoznać się podczas targów RYBOMANIA, już podczas najbliższej edycji w Warszawie, a także w sklepie stacjonarnym w miejscowości Bystrzejowice k/Lublina.