🎣 DZIĘKUJEMY!! 🎣  

Organizator:

Harmonogram pokazów i testów sprzętu i przynęt

Podziel się

Ponownie w czasie Rybomanii znani, lubiani i cenieni wędkarze w praktyce zaprezentują Wam nie tylko swoje umiejętności, ale i najlepszy sprzęt i przynęty! Tego nie można przegapić, a dziać się będzie bardzo wiele, zapraszamy więc do zapoznania się ze szczegółowym harmonogramem na całe targi:

1 marca, piątek

11:20 - 11:40 Kaszub Bait - Radosław Cyrson
11:40 - 12:00 Favorite - Łukasz TUSZOL Tuszyński / Rafał PIKACZ Rejnowicz
12:00 - 12:20 Abu Garcia/Berkley - Alex Drapers 
12:20 - 12:40 Polsping - Marcin Ziemba
12:40 - 13:00 MADCAT - Piotr Boufał
13:00 - 13:20 Mikado - Kamil Grzelak
13:20 - 13:40 Savage Gear - Wojciech Krzyszczyk/Rafał Mleczak
13:40 - 14:00 Select - Misha Mosiichuk / Rafał PIKACZ Rejnowicz
14:00 - 14:20 Abu Garcia/Berkley - Alex Drapers 
14:20 - 14:40 Headbanger - Łukasz Myśliwiec
14:40 - 15:00 Libra Lures - Tomasz Podkul/Mateusz Okoń
15:00 - 15:20 Relax Direct Lures - Mateusz Porada
15:20 - 15:40 Lucky John - Piotr Dziadura
15:40 - 16:00 Stepanow Fishing - Krzysztof Stepanow
16:00 - 16:20 Mikado - Kamil Grzelak
16:20 - 16:40 Savage Gear - Wojciech Krzyszczyk/Rafał Mleczak

2 marca, sobota

10:20 - 10:40 Relax Direct Lures - Mateusz Porada
10:40 - 11:00 Headbanger - Łukasz Myśliwiec
11:00 - 11:20 Libra Lures - Tomasz Podkul/Mateusz Okoń
11:20 - 11:40 MADCAT - Piotr Boufał
11:40 - 12:00 Favorite - Kacper TYP OD RYB Storecki / Rafał PIKACZ Rejnowicz
12:00 - 12:20 Mikado  - Kamil Grzelak
12:20 - 12:40 Savage Gear - Wojciech Krzyszczyk/Rafał Mleczak
12:40 - 13:00 Vagner - Jakub Vagner
13:00 - 13:20 Abu Garcia/Berkley - Alex Drapers 
13:20 - 13:40 Stepanow Fishing - Krzysztof Stepanow
13:40 - 14:00 Lucky John - Piotr Dziadura
14:00 - 14:20 Polsping - Marcin Ziemba
14:20 - 14:40 Savage Gear - Wojciech Krzyszczyk/Rafał Mleczak
14:40 - 15:00 Abu Garcia/Berkley - Alex Drapers 
15:00 - 15:20 Kaszub Bait - Radosław Cyrson
15:20 - 15:40 Select - Fedir Bulko / Rafał PIKACZ Rejnowicz
15:40 - 16:00 Mikado - Kamil Grzelak

3 marca, niedziela

10:20 - 10:40 Select -Fedir Bulko / Rafał PIKACZ Rejnowicz
10:40 - 11:00 Kaszub Bait - Radosław Cyrson
11:00 - 11:20 Savage Gear - Wojciech Krzyszczyk/Rafał Mleczak
11:20 - 11:40 Stepanow Fishing - Krzysztof Stepanow
11:40 - 12:00 Libra Lures - Tomasz Podkul/Mateusz Okoń
12:00 - 12:20 MADCAT - Piotr Boufał
12:20 - 12:40 Headbanger - Łukasz Myśliwiec
12:40 - 13:00 Favorite - Ivan Samoylov / Rafał PIKACZ Rejnowicz
13:00 - 13:20 Mikado  - Kamil Grzelak
13:20 - 13:40 Abu Garcia/Berkley - Alex Drapers 
13:40 - 14:00 Polsping - Marcin Ziemba
14:00 - 14:20 Lucky John - Piotr Dziadura
14:20 - 14:40 Relax Direct Lures - Mateusz Porada
KUP BILET Co, gdzie, kiedy?