🎣 DZIĘKUJEMY!! 🎣  

Organizator:

Goście specjalni na Rybomanii Gliwice 2020 Rafał Gliński i Łukasz Gogola!

Podziel się

Szczypiorniści NMC Górnika Zabrze odwiedzą największe targi wędkarskie Rybomania Gliwice 2020! Zobacz jak #ŁowimyGrubo 25 i 26 stycznia w Gliwicach odbędą się drugie targi z cyklu Rybomania Tour. W Arenie Gliwice przy ul. Akademickiej 50 pojawią się goście specjalni – szczypiorniści NMC Górnika Zabrze. Rozgrywający Rafał Gliński i Łukasz Gogola, poza parkietem, uwielbiają spędzać czas na wędkowaniu!

 

 

 

 

Zawodnicy w ciągu roku mają bardzo napięty terminarz – mecze PGNiG Superligi, rozgrywki pucharowe, częste wyjazdy, sportowa presja sprawiają, że szczypiorniści szukają chwili oddechu. Taką możliwość daje wędkowanie. – Nie jest to proste, bo jednak cykl życia sportowca jest intensywny – mówi Łukasz Gogola, rozgrywający NMC Górnika Zabrze. – Dlatego z trudem udaje się wygospodarować czas na tę pasję, ale kiedy tylko jest to możliwe, staram się odpocząć właśnie z wędką! Zawodników NMC Górnika Zabrze będzie można spotkać w sobotę od godziny 14 do godziny 15 na stoisku No Limit Team, gdzie na specjalnie przygotowanym symulatorze holu na sprzęcie SHIMANO gracze będą sprawdzać swoje umiejętności.

– Symulator holu SHIMANO to przede wszystkim duża dawka wędkarskich emocji. Hol odbywa się za pomocą prawdziwego wędziska, kołowrotka i żyłki. Odczucia są bardzo podobne do rzeczywistego holu prawdziwej ryby. Wszystkiemu towarzyszy obraz na monitorze okazu, który w danym momencie holujemy. Mamy do wyboru kilka gatunków ryb oraz trybów trudności, które dopasowujemy do stopnia zaawansowania danej osoby. – zachęcają do Monika i Łukasz z NLT.

 

Do wspólnej zabawy zaprasza też Miłosz Jankowiak, Dyrektor targów Rybomania. – Bardzo cieszymy się, że zawodnicy zagoszczą w Gliwicah, a wędkarze porównają swoje osiągnięcia ze sportowcami. Cieszy, że wśród tej grupy znajdują się fani wędkarstwa. Od zawsze powtarzam, że taka forma spędzania wolnego czasu pozwala się zrelaksować  i jednocześnie rozwijać swoją pasję. Wiem, że jak ktoś chociaż raz spróbuje wędkowania, już nigdy nie przestanie. – dodaje Jankowiak.

Targi Rybomania to doskonałe miejsce spotkań tysięcy wędkarzy z całego kraju, gdzie w czasie dwudniowego eventu mogą wymieniać się swoją wiedzą i doświadczeniem. Ciekawostki i historie znad wody nie byłyby możliwe jednak bez dobrej jakości sprzętu. W gliwickim wydarzeniu weźmie udział blisko 100 wystawców czołowych marek, którzy zaprezentują nowości sprzętu i akcesoriów do wędkarstwa karpiowego. To okazja, żeby nabyć wysokiej jakości sprzęt w atrakcyjnych cenach jeszcze przed startem sezonu.

Na targi Rybomania Gliwice przygotowano także wiele atrakcji, w tym dla najmłodszych uczestników w ramach Akademii Młodego Wędkarza. Podczas weekendu dzieci odwiedzające stoiska naszych Partnerów, odpowiadając na pytania mogą odebrać specjalne gadżety.

Rybomania Tour to cykl największych imprez wędkarskich w Europie, których ostatnim etapem będą targi Rybomania w Poznaniu w dniach 6-8 marca.

Więcej informacji: www.rybomania.com.pl

Bilety: https://rybomania.com.pl/pl/dla-zwiedzajacych/wazne-informacje/bilety/

Lista wystawców: https://rybomania.com.pl/pl/aktualnosci/lista-wystawcow-rybomania-gliwice-2020/

Kontakt dla mediów oraz przekazanie zaproszeń dla dziennikarzy: jorlowska@commu.pl