📢 Do zobaczenia 1-3 marca 2024! 🎣  

Organizator:

FISHUP ze stoiskiem na Rybomanii

Podziel się

Zapraszamy na stoisko FISHUP w czasie Rybomanii w Poznaniu już 3-5 marca 2023 r.! Będą na Was czekać doświadczeni doradcy i nowe modele przynęt.

FishUp to ukraiński producent przynęt wędkarskich, założony przez pasjonatów i wielokrotnych zwycięzców prestiżowych zawodów wędkarskich.

Historia firmy zaczęła się od wyprodukowania kilku imitacji owadów. Początkowo przynęty zostały wykonane wyłącznie do użytku osobistego, ale okazały się bardzo skuteczne i popularne wśród przyjaciół "po kiju". Ilość pozytywnych opinii o ich skuteczności skłoniły właścicieli do uruchomienia projektu FishUp i tworzenia wysokiej jakości przynęt gumowych.

Wszystkie przynęty FishUp są projektowane i produkowane na Ukrainie przy pomocy specjalistycznego sprzętu. Przed rozpoczęciem produkcji masowej, każda przynęta poddawana jest długiemu procesowi testowania i doskonalenia.

Do wytwarzania stosowane są wyłącznie materiały wysokiej jakości, jak również naturalne atraktory i sole, które czynią przynęty tak skutecznymi i atrakcyjnymi dla ryb.

 

Do zobaczenia na stoisku FISHUP na Rybomanii!

KUP BILET