📢 Do zobaczenia 1-3 marca 2024! 🎣  

Organizator:

EkoBaits z nowościami na nadchodzący sezon

Podziel się

Marka Eko Baits powstała z zamiłowania do tworzenia przynęt oraz wielkiej pasji wędkarskiej. Zobacz, co zaproponuje w czasie najbliższej Rybomanii!

Produkty Eko Baits powstają w Polsce z odpowiednio wyselekcjonowanych i zbilansowanych składników. Wieloletnie doświadczenie oraz prowadzone przez zespół Eko Baits testy terenowe na wielu europejskich wodach są gwarantem skuteczności produktów.

Biorąc pod uwagę obecną rywalizację pomiędzy wędkarzami, jakość przynęt nigdy nie miała tak ogromnego znaczenia, jak teraz. Eko Baits dyktuje nowy poziom efektywnego wędkowania. Produkty Eko Baits w dużym stopniu przyczyniły się do zwycięstw teamu Eko Baits w takich zawodach jak Stairs2Hell 2021 - Karpiowe Mistrzostwa Europy oraz PCM 2021 - Karpiowe Mistrzostwa Polski.

Nowości:

Na ten sezon firma postanowiła rozbudować ofertę o szerszą gamę waftersów oraz płynnych pokarmów. Dodatkowo zdecydowano się na wprowadzenie kul ekonomicznych, pakowanych po 5 kg w dwóch smakach (Squid i AnanasAcid).

Zdecydowanie największym hitem na rok 2023 jest nowa kulka z serii GOLD czyli SECRET KRIL. Przynęta, która była mocno testowana przez długi czas, a efekty jakie przyniosła były naprawdę zaskakujące. SECRET KRILL to nic innego jak połączenie krylla z mieszanką przypraw, ziół oraz maggi.

Najlepsze produkty:

Na targach Rybomania Eko Baits będzie prezentować wszystkie produkty z oferty, nie zabraknie też flagowych produktów, czyli KING SQUIDA i SHRIMP2HELL.

KUP BILET