🎣 DZIĘKUJEMY!! 🎣  

Organizator:

Edukacyjna sobota dla Młodych Wędkarzy

Podziel się

Sobota w Strefie dla Dzieci zapowiada się wyjątkowo edukacyjnie! Zapraszamy na spotkania z zagadkami, pokazami i konkursami organizowanymi przez specjalistów w nauce przez zabawę: Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior w Szczecinku oraz Szkółkę Wędkarską "Catch&Release".

Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior w Szczecinku, w której funkcjonuje szkółka wędkarska „Catch&Release” organizuje zajęcia dla młodych adeptów wędkarstwa, które mają na celu propagowanie aktywnego i kulturalnego sposobu spędzania czasu nad wodą, przekazywanie wiedzy i umiejętności wędkarskich oraz zaszczepienie konieczności dbania o przyrodę. Ważnym celem jest integracja dzieci i młodzieży poprzez zabawę, zdrową rywalizację i rozwijanie zamiłowania do sportu wędkarskiego, a także wyrobienie cierpliwości, zasad i dbałości o prawidłowe obchodzenie się z rybami i ekosystemem. 

W ramach Akademii Młodego Wędkarza wszyscy najmłodsi zwiedzający będą mieli okazję uczestniczyć w atrakcyjnych pokazach i konkursach z nagrodami!

  • konkurs z wiedzy o rybach --> kto odgadnie gatunek, zdobywa nagrodę! Do wygrania będzie wydany przez CEEiRJ album o rybach albo komiks wędkarski
  • pokazy przygotowania sprzętu wędkarskiego --> Jak się uzbraja wędkę? Co trzeba ze sobą wziąć nad wodę? Młodzi Wędkarze poznają WĘDKARSKIE ABC DLA POCZĄTKUJĄCYCH;
  • pokaz rzutów do tarczy Arenberga --> poznajcie jeden z elementów każdych zawodów dla początkujących wędkarzy!
  • pokaz sprzętu wędkarskiego –-> czy znasz wszystkie rodzaje wędek, haczyków, przynęt? 

    Ucz się i zdobywaj nagrody :) do zobaczenia! 
KUP BILET Co, gdzie, kiedy?

Partnerzy Akademii Młodego Wędkarza:

Akcję wspierają: