🎣 DZIĘKUJEMY!! 🎣  

Organizator:

Dziękujemy za pierwszy dzień!

Podziel się

Sezon wędkarski 2024 oficjalnie otwarty! Rybomaniowe pawilony wypełniły się wystawcami i gośćmi spragnionymi wędkarskich spotkań i nowości na nadchodzące miesiące. Zobaczcie krótką fotorelację z pierwszego dnia Targów.

O godzinie 10:00 targowe hale otworzyły się dla zwiedzających, a niemal 250 wystawców rozpoczęło intensywny VIP DAY. W gwarze branżowych rozmów klarowały się współprace i nowe relacje.

Na scenie głównej po otwarciu rozpoczęły się prelekcje branżowe, m. in. rozmowa z finalistami Polish Carp Masters 2023, a swoją wiedzą dzielił się Radosław Witólski czy Monika i Łukasz Lechowscy.

 
Odbyła się również dyskusja i konferencja z naukowcami Insytutu Rybactwa Śródlądowego i Uniwersytetu  Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie prezentująca fachową wiedzę, w tym tematy: "Czy warto wypuszczać ryby?" z udziałem dr. inż. Andrzeja Kapusty oraz dr. hab. Krzysztofa Kuprena prof. U.Warm.-Maz oraz 2 ekskluzywne prelekcje naukowe: dr. inż. Andrzej Kapusta - "Podejście ekosystemów w gospodarowaniu i ochronie ryb: ocena efektywności zarybień pstrąga potokowego" i dr. hab. Krzysztof Kupren prof. U.Warm.-Maz. - "Kto, co, jak, dlaczego i za ile? Sylwetka polskiego wędkarza."

Na Gigantycznym Akwarium odbyły się pokazy sprzętu i przynęt w wykonaniu znanych i lubianych wędkarskich osobowości:

 Do zobaczenia jutro - na najintensywniejszym dniu Rybomanii!