🎣 DZIĘKUJEMY!! 🎣  

Organizator:

Technologia w wędkarstwie hobbystycznym i sportowym

Podziel się

Dowiedz się więcej o tym, z jakich najnowszych technologii wędkarze będą mogli skorzystać w nadchodzącym sezonie i poznaj praktyczne wskazówki dotyczące wędkarstwa hobbystycznego i sportowego. Zapraszamy na prelekcje w sobotę i niedzielę o 11:00!

W prelekcji "Technologia w wędkarstwie hobbystycznym i sportowym" na scenie głównej Tomasz Pietruczuk, Rafał Karkoszka i Tomasz Lewandowski opowiedzą przede wszystkim o:

--> Echosondach

  • Obrazowanie i Sonar: Poznaj zaawansowane technologie, które umożliwiają precyzyjne lokalizowanie i śledzenie ryb oraz struktur podwodnych.
  • Mapowanie: Dowiedz się, jak wykorzystać echosondy do tworzenia dokładnych map dna wód, co pozwoli zoptymalizować łowienie.
  • Sieć i Nawigacja: Przegląd technik wykorzystania echosond do wyznaczania tras i planowania łowienia, zwiększając efektywność połowów. One-Boat-Network.

--> Silnikach elektrycznych

  • Nowości 2024: Zapoznaj się z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie silników elektrycznych dedykowanych do łodzi wędkarskich, w tym nowe funkcje i technologie poprawiające wydajność i komfort.
  • Quest: Przedstawienie modelu silnika elektrycznego Quest, który zapewnia niezawodność, energooszczędność i cichą pracę, podnosząc jakość doświadczenia wędkarskiego.

--> Wędkarstwie sportowym - zawodniczym

  • Przygotowanie do zawodów: Wykorzystanie nowoczesnych technologii w celu osiągnięcia sukcesu podczas zawodów wędkarskich oraz rywalizacji na najwyższym poziomie.

Prelekcja zapewni uczestnikom wgląd w najnowsze rozwiązania technologiczne oraz praktyczne wskazówki dotyczące wędkarstwa hobbystycznego i sportowego, inspirując do eksploracji nowych możliwości i podnoszenia własnych umiejętności.

 

SCENA GŁÓWNA, pawilon 5, wstęp wolny

 

KUP BILET Co, gdzie, kiedy?