🎣 Do zobaczenia 7-9 marca 2025 w Poznaniu! 🎣  

Organizator:

Rybomania 2025 – do zobaczenia 7-9 marca w Poznaniu!

Podziel się

Już wiemy, kiedy zobaczymy się na największej imprezie dla branży wędkarskiej w Europie: dniach 7-9 marca odbędą się Targi RYBOMANIA 2025. Już dziś serdecznie zapraszamy do współpracy partnerów, patronów oraz wystawców!

Spragnieni nowości i spotkań wędkarze mogą już odnotować w kalendarzach datę przyszłorocznej Rybomanii – 7-9 marca 2025 na Międzynarodowych Targach Poznańskich spotkają się najlepsi producenci i dystrybutorzy branży wędkarskiej oraz pasjonaci z Polski i Europy. Ponownie nie zabraknie na nich doskonałego sprzętu, przynęt, akcesoriów, odzieży wędkarskiej i turystycznej najlepszych producentów, namiotów, łóżek, foteli, łodzi i pontonów. Coś dla siebie znajdą profesjonaliści i hobbyści każdej metody wędkarskiej, w szczególności karpiarstwa, wędkarstwa sumowego, method feeder czy spinningu.

 

W 2024 roku społeczność wędkarska zawitała do Poznania w znakomitej liczbie 31 748 uczestników, którzy przybyli dla tych trzech wyjątkowych dni z ponad 20 krajów. Nowości i premiery producentów w tym roku prezentowały się wyjątkowo bogato: najnowsze modele wędek i kołowrotków, przynęty, nowe echosondy i polska premiera innowacyjnej łodzi zanętowej to tylko część tego, co oferowali wystawcy. Zobaczyć można było nowe modele łóżek, namiotów i odzieży, nowe silniki elektryczne i spalinowe. Na RYBOMANII swoją pierwszą odsłonę miała także absolutna innowacja – łódź stworzoną przez firmę VIKING specjalnie na potrzeby osób z niepełnosprawnościami. Jej prototyp eksponowany był na stoisku w pawilonie 6.

 

Emocje i atrakcje w komfortowej przestrzeni

Tegoroczna edycja Targów RYBOMANIA odbyła się w dwóch największych halach na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich – pawilonach nr 5 i 6. Tysiące metrów kwadratowych i szerokie ciągi komunikacyjne zapewniły lepsze niż dotychczas warunki zwiedzania ekspozycji, a dodatkowe przestrzenie gastronomiczne, wypoczynkowe i strefa dla dzieci umożliwiły zaczerpnięcie nowych sił do korzystania z przygotowanych przez organizatorów i wystawców atrakcji.

Ponownie do Poznania przyjechało także Gigantyczne Akwarium, które tym razem zostało ulokowane w pawilonie 6. Zbiornik na niemal 20 000 litrów wypełniony został ok. 50 okazami polskich ryb: pokaźnych karpi, amurów, boleni, szczupaków i jesiotrów oraz okoni, karasi, płoci i leszczy. „Testowały” one sprzęt najlepszych firm i umiejętności wybitnych wędkarzy na oczach widzów. Akwarium przyjechało na tę okazję z Portugalii, a lokalny hodowca nieprzerwanie dbał o dobrostan prezentowanych okazów. Dla producentów była to doskonała okazja do prezentacji nowości na nadchodzący sezon.

Kolejna edycja zapowiada się więc niezwykle obiecująco - zapraszamy do śledzenia informacji na stronie internetowej oraz w social mediach Targów Rybomania!

Facebook INSTAGRAM Zostań wystawcą

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

Paweł Ładniak
Aleksandra Budzyńska
Aleksandra Budzyńska
Miłosz Jankowiak