📢 Do zobaczenia 1-3 marca 2024! 🎣  

Organizator:

Aplikacja Fishnatic - skuteczny content marketing w wędkarstwie

Podziel się

Znacie już aplikację mobilną Fishnatic? Jeśli nie, poznacie ją na Rybomanii! Fishnatic to nowe podejście do rozliczeń efektywności wędkarskiego content marketingu dla marek i sklepów.

Aplikacja Fishnatic to nowa propozycja mobilnego narzędzia wymiany informacji dla wędkarzy. W piątek o 13:00 będziecie mogli posłuchać jej przedstawicieli, którzy opowiedzą Wam o tym, co potrafi Fishnatic!

W trakcie prezentacji omówiona zostanie podstawowa funkcjonalność systemu m.in. łowiska na mapie, dziennik połowów, wirtualne zawody wędkarskie oraz funkcje reklamowe dedykowane do biznesu, tj. marek i sklepów wędkarskich.

Fishnatic to produkt wychodzący naprzeciw oczekiwaniom menadżerów marketingu wędkarskiego - umożliwiamy promocje treści w modelu social mediów przy jednoczesnym twardym rozliczaniu zasięgów oraz wskaźników CPC/CPA. Jeśli prowadzisz promocje na Instagramie, FB, YouTube i zastanawiasz się, jak inaczej można zmierzyć efektywność tych działań vs. ponoszonych nakładów – to prezentacja Fishnatic jest właśnie dla Ciebie.

Czas i miejsce prelekcji:

Targi Wędkarskie RYBOMANIA 2023

Międzynarodowe Targi Poznańskie

piątek, 3 marca, godzina 13:00-13:30

 

Zapraszamy!

POZNAJ FISHNATIC KUP BILET NA TARGI