Zarybianie Łowisk 2018

W połowie roku ogłosiliśmy organizowaną przez Zespół Rybomanii i Międzynarodowe Targi Poznańskie, akcję Karpie dla Łowisk. Dzięki Waszym licznym głosom, udało nam się wyłonić zwycięskie łowiska!

Karpie od Rybomanii już pływają i mają się świetnie! Znajdziecie je w następujących łowiskach No Kill:

  • Staw nr 1 w Weryni,
  • Miejsce Kłodnickie PZW,
  • Uroczysko Karpiowe,
  • Łowisko Pogalewo,
  • Przystanek Bielawa,
  • Szachty Poznań.

W sobotę, 22 września nad łowiskiem Miejsce Kłodnickie, przy zarybianiu brali udział członkowie szkółki wędkarskiej "Rekiny Dziewiątki" i Sekcji Karpiowej AZOTY wraz z gośćmi z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 z K – Koźla. Dwoma piękne ponad 10-kilogramowe karpie zamieszkały to łowisko. Tylko nieliczni uczestnicy akcji widzieli kiedykolwiek takie duże ryby. Żywa lekca ichtiologii, to było coś. Nasz przedstawiciel zaprezentował chipowanie ryb. Można było także dotknąć karpi, oraz nadano im imiona: Jedyneczka i Dziewiąteczka

Pozostałe łowiska przyjeły nas z niemniejszym entuzjazmem. Udało się sprawnie przeprowadzić zarybienie wybranych stawów. Więcej szczegółów znajdziecie na zdjęciach poniżej.

Pamiętajcie, że karpie wpuszczone przez nas są odpowiednio sfotografowane i pomierzone. Każda osoba, która jako pierwsza w miesiącu złowi rybę Rybomanii, otrzyma darmowe zaproszenie na wybraną przez siebie edycję Rybomanii. W celu odebrania zaproszenia, prosimy o zgłoszenie się na adres e-mail: paulina.mikolajczyk@mtp.pl lub o wiadomość na naszym facebooku.

Do zobaczenia nad wodą!

.

[ Wstecz ]
Partnerzy