Akademia Młodego Wędkarza

 

screenshot_8.png

 

Akademia Młodego Wędkarza to niesamowita okazja do zgłębienia tajników wędkarstwa, sprawdzenia swoich umiejętności oraz wiedzy w tym temacie, a także przygoda dla najmłodszych z Was. Razem z naszymi partnerami zapraszamy do wzięcia udziału w AMW młodych wędkarzy, samemu lub z opiekunem.

Od czego zacząć? Od odebrania w kasie specjalnej Książeczki Adepta, w której zbierać będziecie odznaki i podpisy.

Jak to zrobić? Podczas każdej edycji Rybomanii wyznaczonych będzie kilka stoisk. Znajdziecie na nich naszych ambasadorów - osoby, które przydzielą Wam zadanie do wykonania, ocenią jego poprawność. Każde takie zadanie, na każdym z wyznaczonych stoisk, daje jedną odznakę.

Jakie to stoiska? W Książeczce Adepta znajdziecie listę firm lub osób, które musicie odwiedzić by ukończyć Akademię.

Co później? Po wykazaniu się niesamowitą wiedzą i zręcznością oraz zamiłowaniem do wędkarstwa i bystrością, kiedy już zbierzecie wszystkie odznaki, trzeba wrócić do kasy by odebrać dyplom ukończenia Akademii oraz drobny upominek.

Co to będą za zadania? HA! Przekonacie się na miejscu. Możemy jedynie zdradzić, że będą dopasowane trudnością do wieku naszych Adeptów. Będziemy podpowiadać, można korzystać z kół ratunkowych i podchodzić ponownie do zadań!

Akademia rekrutuje dziennie 30 Adeptów. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń (czyli odebrania Książeczki Adepta w kasie targów).

Wędkarska przygoda właśnie się zaczyna! Powodzenia!

[ Wstecz ]
Partnerzy