Rybomania 2018/2019

rybomania_motyw_ed_coverstro.jpg

Targi Wędkarskie RYBOMANIA to największe tego typu wydarzenie w Europie i trzecie na świecie.  Już dziś zapraszamy Państwa do udziału w tym wspaniałym, wędkarskim święcie. Warszawa, Poznań i południe Polski, to trzy miejsca, w których będziemy obecni z RYBOMANIĄ. Każde z tych spotkań ma swój niepowtarzalny charakter.

Warszawa to przede wszystkim nowa inicjatywa, która stanie się miejscem premierowych pokazów w obecności pasjonatów wędkarstwa, ale także przedstawicieli mediów branżowych. To także preludium do tego, co czeka nas w Poznaniu, w którym dostarczamy nie tylko okazji do biznesowych kontraktacji podczas dedykowanego ku temu piątkowi o charakterze B2B, ale przede wszystkim wyjątkowych emocji, dzięki zaproszonym gwiazdom wędkarstwa i wydarzeniom, które wraz z nimi kreujemy. Naszą wędkarską przygodę zakończymy mocnym sprzedażowym akcentem na południu Polski, tuż przed otwarciem kolejnego sezonu nad wodą.

Jak co roku będziemy dążyć, by każde z tych spotkań było wyjątkowe i pozwalało nie tylko na realizację wszystkich biznesowych założeń, ale przede wszystkim dostarczało wiedzy, inspiracji i niezapomnianych wrażeń.

Zapoznaj się z naszym folderem online!

Już teraz kup bilet na Rybomanię w Poznaniu!

[ Wstecz ]
Partnerzy