Patronat Honorowy
Partner


Patroni Medialni
Zakończyła się 8. edycja targów RYBOMANIA w Poznaniu

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i fantastyczną atmosferę, której nie byłoby bez Was, ludzi z pasją.

Wędkarski świat na długo zapamięta ten weekend. To były 3 intensywne dni, podczas których wędkarze mieli okazję zapoznać się z nowościami sprzętowymi, jakie pojawiły się w ostatnich miesiącach na rynku i które już trafiają bądź wkrótce trafią do sprzedaży. Prezentowały je niemal wszystkie obecne w Polsce marki wędkarskie. Na stoiskach można było nie tylko obejrzeć najnowsze modele wędek czy kołowrotków, ale także zasięgnąć fachowych porad od tych, którzy mieli je przyjemność już testować.

Atrakcją targów niewątpliwie były spotkania z gośćmi specjalnymi – wędkarzami – globtrotterami, którzy opowiadali o swoich wyprawach i gigantycznych rybach. Fani Jakuba Vagnera czy Steva Briggsa wyjechali z Poznaniami z autografami i pamiątkowymi zdjęciami. Na targowej scenie pojawili się także łowcy gigantycznych sumów z Black Cat Team. Nie zabrakło też konkursów, w których do wygrania był sprzęt wędkarski.

Dziękujemy wszystkim wystawcom, że wzięli udział w tym wydarzeniu i przygotowali mnóstwo atrakcji dla pasjonatów wędkarstwa oraz gościom specjalnym, którzy uświetnili nasze targi prowadząc pasjonujące pokazy, szkolenie i warsztaty.

Dziękujemy Wam wędkarze, że tak tłumnie odwiedziliście Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Gorące podziękowania również dla patronów i partnerów medialnych targów, dzięki którym o wydarzeniu było głośno.

Do zobaczenia w Poznaniu za rok!

Fanów RYBOMANII zapraszamy oczywiście w marcu do Sosnowca!

Wstecz

Partnerzy

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact