Patronat Honorowy
Partner


Patroni Medialni
Grudniowa „Rybomania Trade” szykuje się niesamowicie!

Na łamach najnowszego numeru magazynu czekać będzie na Was mnóstwo niespodzianek! Oprócz porad biznesowych i najciekawszych nowości z nadchodzącego sezonu znajdziecie także emocjonujący artykuł o syberyjskich wyprawach wędkarskich.

Wraz z przygotowaniami do największego wydarzenia wędkarskiego roku – targów Rybomanii, gromadzimy dla Was informacje o najciekawszych nowościach z sezonu 2018 r. Na naszych łamach pojawią się zapowiedzi produktów, które już niebawem mogą stać się hitami sprzedażowymi, pokażemy Wam również, dlaczego warto rozwijać dział spinningowy w sklepie wędkarskim oraz jaki sprzęt zabrać ze sobą na karpiową zasiadkę.

Jeżeli chcesz zaprezentować nowości ze swojej oferty na łamach grudniowej „Rybomanii Trade”, wyślij e-maila na adres: nina.kinitz@mtp.pl lub zadzwoń pod nr tel. +48 691 029 340 i zapytaj o szczegóły.

Oprócz porad biznesowych opublikujemy również prawdziwą gratkę dla pasjonatów – rozmowę z organizatorem wypraw wędkarskich, odbywających się w dzikich rejonach Syberii. Opowie on o najciekawszych przygodach ze swoich podróży, pokaże zdjęcia z malowniczych zakątków, w których łowił ryby oraz doradzi Wam, jak przygotować się do wyprawy życia.

Czytaj nowy numer magazynu, rozwijaj wędkarski biznes i pracuj z pasją! A jeśli jeszcze nie prenumerujesz naszego czasopisma, wyślij dane swojego sklepu wędkarskiego na adres: prenumerata@rybomaniatrade.pl

Wstecz

Partnerzy

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact