Patronat Honorowy
Partner


Patroni Medialni
►Radosław Bitowt

Pochodzi z Mazur, gdzie rozpoczął przygodę z wędkarską. Pierwszym nauczycielem był ojciec, który od dziecka zabierał go na łódkę. Łowili głównie okonie i szczupaki, płocie i leszcze wchodzące do kanałów a za dobrych czasów również węgorze (jak ich populacja w mazurskich jeziorach była jeszcze dobrej liczebności). Najbardziej jednak upodobał sobie zimę, podczas której wędkowali aktywnie poszukując okoni, omijając dziury w których brała płoć.

screenshot_1-002.jpg

Radosław Bitowt od roku 2000 mieszka w Warszawie i łowi na królowej polskich rzek. Pracuje w jednym z największych sklepów wędkarskich - "Centrum Wędkarstwa". Współpracuje również z gazetą "Wędkarstwo Moje Hobby" występując w ich filmach, pisząc porady i artykuły...

screenshot_2.jpg

Wiosnę poświęca jaziom, kleniom i oczywiście boleniom Łowi głównie na spinning, choć zdarza mu się zasiąść z gruntówka na brzanę lub popływać za sumem z kwokiem. Uwielbia wędkować wieczorem kusząc na woblery sandacze i nocne sumy. Jesienią łowi głównie z opadu, również na Zalewie Zegrzyńskim.

Wciąż najbardziej lubi zimę! Najwięcej frajdy sprawia mu łowienie z przerębla. Od kilku lat robi własne przynęty do łowienia z lodu - żuczki podlodowe, mikro błystki (również na łańcuszkach) oraz wszelkiej maści czorty, diabełki, wiedźmy i inne cuda podpatrzone u wędkarzy z byłego ZSRR.

15218287_996611200484557_351132242_n.jpg

Swoje techniki Radosław Bitowt zaprezentuje również na gigantycznym akwarium na Rybomanii w Lublinie.

Zapraszamy!

[ Wstecz ]
Partnerzy

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact