►Łukasz Krasa

Łukasz Krasa należy do najbardziej uznanych specjalistów w dziedzinie produkcji przynęt karpiowych. Już we wczesnym dzieciństwie mocno interesował się naturalnym pokarmem karpi, układem trawiennym i ogólną ich biologią. Cały czas dokształcał się w tym kierunku, swoją wiedzę uzupełniał konsultując się z najlepszymi specjalistami z dziedzin anatomii, biologii i żywienia karpi. W roku 2004 ukończył studia i rozpoczął pracę nad swoją pierwszą książką, którą zatytułował „The Secret Carp”. Jak do tej pory jest ona jedną z najlepszych książek o tej tematyce. Czytając ją, można zauważyć, że karpie są głównym celem życia Łukasza, a wyniki jakie osiąga w Czechach oraz najróżniejszych zagranicznych wodach są tego dowodem.

lukas_krasa_lk_baits.jpg

Łukasz Krasa pracował w kilku czeskich i zagranicznych firmach jako inżynier rozwoju przynęt. W bardzo krótkim okresie czasu, jego produkty zaczęły zaliczać się do tych najlepszych.. Sprawy nabrały takiego pędu, że Łukasz zdecydował się rozpocząć swoją działalność tworząc markę LK Baits. Obecnie firma LK Baits dostarcza swoje produkty do wielu krajów, ciesząc się coraz większym powodzeniem u karpiarzy.

Łukasz nie zwalnia tempa, nie spoczywa na laurach, w dalszym ciągu uzupełnia swoją wiedzę, tworzy i eksperymentuje. Swoimi doświadczeniami dzieli się pisząc artykuły do różnych światowych czasopism wędkarskich, współpracuje z wieloma czeskimi i zagranicznymi ekspertami w dziedzinie rybołówstwa. Najważniejsze jednak jest to, że Łukasz w dalszym ciągu czuje tę ogromną radość z bycia nad wodą.

[ Wstecz ]
Partnerzy