Patronat Honorowy
Partner


Patroni Medialni
►Rafał Mleczak

Zadurzony w wędkarstwie od wczesnego dzieciństwa. Bezgranicznie pochłonął go spinning i to właśnie ta metoda sprawia, że nie wyobraża sobie tygodnia, w którym nie zwoduje łodzi, bądź nie stawi się nad rzeką. W pogoni za zdobywaniem doświadczenia nie zauważył, kiedy łowienie ryb przestało być jego hobby i stało się pasją. Obecnie, wędkarstwo jest jego receptą na życie. Zakochany od lat w łowieniu rekordowych okoni, którym poświęca największą część wędkarskiego sezonu.

sylwetka_3.JPG

Wielką radość dostarcza mu łowienie w gronie przyjaciół, dlatego regularnie uczestniczy w wyprawach organizowanych przez Team Spinmad. Najczęściej wędkuje w jeziorach Wielkopolski i rzekach nizinnych całego kraju. Lubi także zatopić się w malowniczym krajobrazie dzikiego, górskiego potoku. Przemierza Europę
w poszukiwaniu okazów, czerpiąc radość z poznawania lokalnej kultury. Jak twierdzi, każda woda ma swoją przynętę i wymaga innego sposobu jej prowadzenia. W każdym zbiorniku i rzece pływają przepiękne ryby, do których trzeba się tylko dobrać, krok po kroku odgadując ich upodobania.

sylwetka_1.jpg

sylwetka_2.JPG

 

 

 

 

[ Wstecz ]
Partnerzy

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact