bilety
kup bilet
    
 Aktualności
18.04.2019
Wielkanocy we wszystkich kolorach tęczy, wiosennego nastroju, uśmiechu i odpoczynku od codzienności życzy świątecznie Grupa MTP.

[ więcej ]


22.03.2019
Przeżyjmy to jeszcze raz! Rybomania Poznań 2019

[ więcej ]


19.03.2019
Drodzy wędkarze! Dziś Wasze święto. Życzymy Wam zawsze udanych łowów i wielu doświadczeń, które pozwolą rozwijać Waszą pasję!

[ więcej ]


Więcej aktualności

RYBOMANIA

 

RYBOMANIA to największe targi wędkarskie w Polsce i jedna z największych wystaw tej branży w Europie. Wyróżnia je obecność w trzech polskich miastach, setki wystawców, dziesiątki tysięcy metrów kwadratowych ekspozycji i blisko 60 000 zwiedzających rocznie. To właśnie na RYBOMANII prezentowane są nowości produktowe najbardziej renomowanych marek świata.

RYBOMANIA jest też areną pokazów specjalnych, w tym tych najbardziej spektakularnych, z wykorzystaniem ogromnych zarybionych wodnych zbiorników do prezentacji przynęt w ruchu. Intensywny program wydarzeń z udziałem mistrzów wędkarstwa takich jak Jakub Vagner, Frédéric Julian, Luc Coppens czy Phil Ringer.

Targi RYBOMANIA co roku odwiedza kilkadziesiąt tysięcy pasjonatów wędkarstwa. To efekt intensywnej promocji o szerokim zasięgu. RYBOMANIA to:

  • niemal 350 produkcji filmowych i ponad 2 000 000 wyświetleń na kanale youtube.com/RybomaniaMTP
  • już ponad 63 000 fanów na Facebooku
  • setki publikacji i reklam w prasie branżowej.

Rybomania Gliwice 2019 - Zapraszamy!

Materiały do pobrania:

Album targów RYBOMANIA 2019

Zapraszamy do obejrzenia relacji z Raybomanii Poznań 2019:

[ Wstecz ]

W tym samym czasie


Usługi
IDEAEXPO.MTP

kreator

City Marketing

Partnerzy