O targach RYBOMANIA

RYBOMANIA to największe targi wędkarskie w Polsce i jedna z największych wystaw tej branży w Europie. Wyróżnia je obecność w trzech polskich miastach (Poznań, Lublin, Sosnowiec), setki wystawców, dziesiątki tysięcy metrów kwadratowych ekspozycji i ponad 60 000 zwiedzających rocznie. To właśnie na RYBOMANII prezentowane są nowości produktowe najbardziej renomowanych marek świata.

RYBOMANIA jest też areną pokazów specjalnych, w tym tych najbardziej spektakularnych, z wykorzystaniem ogromnych zarybionych wodnych zbiorników do prezentacji przynęt w ruchu. Intensywny program wydarzeń z udziałem mistrzów wędkarstwa takich jak Jakub Vagner, Frédéric Julian, Luc Coppens czy Phil Ringer przyciąga jak magnes, a nie mające końca opowieści o sprzęcie, niezwykłych łowiskach i wielkich rybach integrują i inspirują dziesiątki tysięcy pasjonatów wędkarstwa niezależnie od poziomu ich doświadczenia.

RYBOMANIA POZNAŃ

To właśnie w Poznaniu rozpoczęła się wielka przygoda związana w targami RYBOMANIA. Przełomowy był 2012 rok, kiedy to do skromnego grona wystawców dołączyło kilka kluczowych firm, w tym również DAIWA-CORMORAN. Ich zaufanie opłaciło się. W kolejnych latach wielkość RYBOMANII rosła w zawrotnym tempie bijąc kolejne rekordy w ilości wystawców, a także zwiedzających.

Zapraszamy do obejrzenia filmu podsumowującego targi RYBOMANIA POZNAŃ, które odbyły się w dniach 12-14 lutego 2016 roku.

RYBOMANIA LUBLIN

RYBOMANIA w Lublinie swoim zasięgiem pokrywa całą Polskę Wschodnią. Dotychczasowe dwie edycje pokazały, że jest to wędkarsko bardzo chłonny region kraju, a zarazem doskonałe miejsce do ekspansji biznesu na Ukrainę, Słowację czy Białoruś. To właśnie w Lublinie po raz pierwszy prezentowane są szerokiej publiczności nowości na nadchodzący sezon wędkarski.

Filmowe podsumowanie RYBOMANII LUBLIN 2016.

RYBOMANIA SOSNOWIEC

W marcu 2016 roku RYBOMANIA po raz pierwszy odbyła się na Śląsku. To region stanowiący kolebkę polskiego wędkarstwa, w którym szczególnie mocną pozycję zajmuje wędkarstwo karpiowe. Wydarzenie okazało się absolutnym sukcesem i tym samym pozwoliło nam na integrację wędkarzy z całej Polski.

Zapraszamy do obejrzenia filmowej relacji przygotowanej przez redakcję Wiadomości Wędkarskich.

RYBOMANIA to także społeczność, którą od kilku lat regularnie budujemy. Dopingujemy wędkarzom podczas zawodów wędkarskich, dzielimy się doświadczeniami i spostrzeżeniami na Facebooku, informujemy o rozwoju targów oraz ważnych wydarzeniach w środowisku wędkarskim poprzez video bloga.

[ Wstecz ]
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact