PZW i RYBOMANIA Dzieciom i Młodzieży

PZW i RYBOMANIA Dzieciom i Młodzieży

rdm.jpg

Polski Związek Wędkarski wraz z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi inicjują akcję, której celem jest pomoc szkółkom wędkarskim działającym na terenie Polski. Łączymy firmy, które tworzą wraz z nami Rybomanię z najbardziej potrzebującymi szkółkami w kraju. Akcję wspiera Akademia Batmana, a odbywa się ona pod patronatem miesięcznika Wiadomości Wędkarskie.

rdm2.jpg

W Polsce działa wiele szkółek wędkarskich, z których duża część wspierana jest przez PZW i władze Okręgów. Niektóre, dzięki pracowitości i zapałowi instruktorów, pozyskały sponsorów lub środki unijne, jednak nie wszystkie miały taką możliwość i te wciąż borykają się z problemami, zwłaszcza z brakiem odpowiedniego sprzętu, który jest niezbędny do efektywnego szkolenia młodych wędkarzy.

„PZW i RYBOMANIA Dzieciom i Młodzieży” to wspólna akcja podjęta przez Polski Związek Wędkarski oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie. Chcemy wesprzeć najbardziej potrzebujące szkółki w kraju, by najmłodsi adepci sztuki wędkarskiej mieli szansę i możliwość rozwoju własnych umiejętności. Mamy nadzieję, że akcja przybierze charakter cykliczny i co roku, wraz z firmami, którym na sercu leży dobro i harmonijny rozwój wędkarstwa w Polsce, będziemy mogli wspierać szkółki wędkarskie w sprzęt taki, jak m.in.: przynęty, zanęty czy wyposażenie dodatkowe.

Jesteśmy przekonani, że „PZW i RYBOMANIA Dzieciom i Młodzieży” to akcja jak najbardziej słuszna i – przede wszystkim – potrzebna. Biorąc w niej udział zyskacie Państwo, nie tylko rozgłos zapewniony przez prasowe publikacje oraz status Partnera akcji, ale – co najważniejsze – aktywnie przyłożycie rękę do rozwoju młodych, najbardziej potrzebujących wędkarzy, wśród których, być może, znajdują się młodzi mistrzowie, a z pewnością, przyszli uczestnicy rynku wędkarskiego.

Podczas RYBOMANII 2016 w Poznaniu fantastyczny sprzęt wędkarski odebrali przedstawiciele m.in.  Szkółki Wędkarskiej w Przeworsku, Szkółki Muchowej w Tylmanowej i Szkółki Wędkarskiej przy Kole PZW Odlewnik Śrem.

rybomania_dzieciom.jpg

[ Wstecz ]
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact