Idea RYBOMANIA 360

Projekt Rybomania tworzymy z wielką pasją, a wiemy, że jest ona niezbędna do tego, by w naszym kraju wybudować targi wędkarskie z prawdziwego zdarzenia. Rybomania 360 stopni to program mający na celu realizację najróżniejszych inicjatyw przez cały rok. Chcemy by targi Rybomania były obecne w świadomości każdego wędkarza, a przez firmy były postrzegane jako kreator potrzeb ich klientów.

Za nami jest już wiele działań!

Z ogromną satysfakcją zaangażowaliśmy się w zawody DAIWA Polish Match Grand Prix fundując nagrodę w kategorii „największej ryby zawodów” oraz nagradzając zwycięzcę Pucharem Targów Rybomania. Objęliśmy Patronatem Honorowym zawody Carpshop Cup. Jesteśmy też obecni na najstarszych i najbardziej prestiżowych zawodach karpiowych w Polsce - Srebrny Hak, których organizatorem jest Magazyn Karp Max. W 2015 roku nagrodziliśmy także zwycięzców zawodów Lipień Bobru i Jesienny Puchar Śląska.

Plany na 2016 rok

Rok 2016 również będzie obfitował w wydarzenia, podczas których nie zabraknie RYBOMANII. Zostaliśmy partnerem projektu Street Fishing Poland, którego celem popularyzacja wędkarstwa w aglomeracjach miejskich. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie mają czasu na dalsze wyprawy. Będziemy także obecni na takich wydarzeniach jak:

  • Dzień Dziecka na łowisku Carpshop Lakes
  • Zawody GPP o Puchar Grauvella
  • Lipień Bobru 2016
  • Srebrny Hak 2016
  • Puchar Śląska 2016
  • IV Miting Polskich Drużyn Karpiowych "Karpiarze Martynce" 2016.

 

 

Do zobaczenia!

[ Wstecz ]
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact