Rybomania patronuje!

Zawody wędkarskie i biesiada góralska? To da się zrobić!

Już za 17 dni odbędzie się 2. edycja Podhalańskiego Pucharu Sandacza, czyli niesamowitej imprezy łączącej ze sobą możliwość łowienia oraz wspólnego spędzenia czasu w gronie pasjonatów wędkarstwa.

Organizatorzy, czyli Michał Jandura, Robert Policha i Mateusz Kwiatkowski, których mogliście poznać, jako Team Crazy Fishermen piszą o sobie:

"Postanowiliśmy stworzyć zawody wędkarskie, gdzie dzięki naszym sponsorom puli nagród nie powstydziłyby się niejedne zawody na arenie międzynarodowej. Ale postanowiliśmy też pójść o krok dalej i stworzyć zawody, na których zawodnicy poza rywalizacją będą mogli biesiadować tak, jak trzeba - po góralsku. Każdego dnia po zakończeniu tury, postanowiliśmy zapewnić różne atrakcje z prawdziwym góralskim przytupem. Bo wędkarstwo to nie tylko ryby, to również spędzenia czasu, a jako że nasze zawody odbędą się nad zbiornikiem Czorsztyńskim, to klimat będzie niepowtarzalny."

Rybomania z przyjemnością ogłasza, że dołączyła do grona Patronów Medialnych tego wydarzenia, a jej przedstawiciele również nie mogą się go doczekać!

Po więcej informacji zapraszamy na stronę organizatorów >>> KLIK <<<

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact