Aktualności
19.06.2017
Zanim zaprosimy na kolejną edycję targów, zapraszamy na Garden Party czyli wieczorne spotkanie z dobrą muzyką i świetnym jedzeniem. Już 23 czerwca (piątek) na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Wstęp wolny!

[ więcej ]


07.06.2017
Przemysł targowy, reprezentowany przez organizatorów targów, operatorów obiektów targowych, stowarzyszenia targowe i dostawców usług komplementarnych dla organizacji targów, wystaw i eventów, mają niezwykły wpływ na światową gospodarkę.

[ więcej ]


06.06.2017
7 czerwca już po raz drugi branża targowa na całym świecie obchodzi Światowy Dzień Targów. Z tej okazji przygotowaliśmy niespodziankę, dzięki której każdy może stworzyć wyjątkową okładkę prasową z własnym zdjęciem!

[ więcej ]


05.06.2017
Z przyjemnością oddajemy w Wasze ręce odmieniony Poznański Magazyn Targowy. Zapraszamy do lektury zarówno wersji papierowej, jaki i on-line. W tym wydaniu piszemy o znamienitych gościach, którzy odwiedzili poznańskie targi w minionych miesiącach, relacjonujemy spektakularne targi branży budowlanej i meblarskiej i zapowiadamy najciekawsze wydarzenia kolejnych miesięcy. A ponadto…

[ więcej ]


23.05.2017
To tytuł filmu, który podczas tegorocznego Otwartego Festiwalu Filmów Wędkarskich im. Jerzego Biedrzyckiego zajął V miejsce.

[ więcej ]


18.05.2017
To filmowa opowieść nie tylko o miłości do wędkarstwa.

[ więcej ]


16.05.2017
Dobre zakończenie sezonu uchwycone okiem kamery. Zapraszamy do obejrzenia filmu, który w tym roku zajął III miejsce w V OFWW.

[ więcej ]


10.05.2017
To kolejna produkcja filmowa nagrodzona w tym roku podczas V Otwartego Festiwalu Filmów Wędkarskich im. Jerzego Biedrzyckiego.

[ więcej ]